Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~kendyk
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Mazda 6 to znakomicie trzymające się drogi, auto o bardzo elastycznym silniku. Niestety nie jest wolne od wad. Kierowcom zdaza się wymieniać silnik po 130 k km. Można tego uniknąć, sprawdzajac regularnie olej i serwisując auto. W mazdzie na bagnecie poziomu oleju są 3 wskazania, min, max i extreme. Niestety po ok. 15 k km zaczyna przybywać oleju za sprawą DPF. Jeśli go nie \"wymienimy\" zabijemy silnik. W mojej mazdzie wystapiły takie... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Paweł
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Dokonałem zakupu mazdy bardzo świadomie po lekturze wielu ocen właścicieli. Od pierwszych kilometrów za sterami jestem bardzo zadowolony z auta. Samochód spełnia wszelkie moje wymagania - świetne osiągi, relatywnie niskie spalanie, wystarczająca przestrzeń dająca poczucie komfortu, wyposażenie (skóra, ksenony, bose, bluetooth i in.) dające poczucie luksusu i indywidualności, ponadczasowa sylwetka (mimo, że to kombi ja jako młody tatuś nie...
~WodzuWGK
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Dostatecznie dynamiczny a zarazem elastyczny w swojej pracy - na prawdę jestem pod wrażeniem (Silnik)
3,7
~Norbert
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Oceniam korozję jako poważna usterka gdyż tego się nie zlikwiduje tylko chwilowo maskuje, w tym aucie ona bardzo szybko wyjdzie na nowo (Bezawaryjność (poważne usterki))
~marco
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
odpala za pierwszym razem bez względu na warunki zewnętrzne, jeżdżę na oleju napędowym tankowanym na zmianę Auchan oraz diesel gold, wymiana oleju dexelia syntetyk co 10 do 13. tys. km (Silnik)
4,1
~Marcin
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Auto wygodne, pojemne, ładne, niskie spalanie. Co do eksploatacji- gdy kupiłem miał nieco ponad 200 tys i z silnika leciało, aż miło. Jeden mechanik powiedział nawet, że uszczelka pod głowicą ale na szczęście to nie było to. Dołożyłem 1 tys. zł i silnik był uszczelniony, progi były nawet w dobrej kondycji (jak na mazdę) wiec zabezpieczyłem. Poza tym nie było większych usterek. Wymieniłem przegub ale to wiadomo- kwestia użytkowania auta....
2,5
~jankiel887
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo kosztowne auto w utrzymaniu, z wieloma wadami. Zaczynając od silnika przez wtryski, maglownica, dwumas, elektronika silnika po korozje tylnych błotników. Kosmiczne ceny u mechanika w naprawie i po 150 tyś. to wszystko zaczyna padać. Na końcu padł silnik pękł korbowód.
3,3
~Piotrek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
SIlnik 2.3 w tym aucie to nieporozumienie, duże zużycie oleju, awaryjne pierścienie ogólnie wiecej problemów jak frajdy z jazdy. (Silnik)
~BORSUK
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Po tygodniu został zatarty! Nowy pracuje nierówno i jest strasznie głośny. Złe wrażenie trochę poprawiają osiągi. (Silnik)
~Janusz
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Bardzo dobre auto. Poza drobnymi usterkami spisuje się rewelacyjnie. Świetnie się prowadzi, wysoka kultura pracy silnika, bardzo pakowny, oszczędny jak na gabaryty auta. I ten ponadczasowy wygląd! mimo wielu nowych innych aut, które pojawiły sie od daty premiery Mazdy 6 w 2003 roku, wciąż uważam to auto za jedno z ładniejszych na drogach! :)
Mazda 6 I Kombi