Lista ocen Mazda 6 I Sedan (223)

~KAROL
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
PRACA BARDZO KULTURALNA CICHA ALE LATWO BUDZI SIE DO ZYCIA TUZ PO 4K OBROTOW Z PRECYZYJNYM NISKOTONOWYM KONTROLOWANYM GLOSNYM MRUCZENIEM ALE NIGDY RYKIEM, WCHODZI MA OBROTY Z WIELKA LEKKOSCIA. STOSUJE MOBIL1 0-20 I WLOT ZIMNEGO POWIETRZA AEM. (Silnik)
~warszawiak a nie warszawianin
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
witam, samochód posiadam od niespełna roku. Generalnie auto bardzo dobre, zastrzeżenia jakie mam dotyczą jedynie serwisowania mazdy przez poprzedniego właściela chodzi o serwis rzekomo mazdy w Osielsku, totalna porażka nawet niewiedzą co ile należy dokonywać przeglądów zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Na pytanie czy i kiedy były wymieniane podstawowe materiały eksploatacyjne (nie odnotowano w książce gwarancyjnej przez 6 lat... (Silnik)
~Pit
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Niezle auto, ale poza efektowna sylwetka nie widze zdecydowanych przewag porownujac z innymi popularnymi markami (nowe Vectra, Mondeo, Laguna). Dla mnie rozczarowaniem byla lekka wibracja silnika przenoszona na plecy i kierownice, a takze odglos piaskowania spodu rodem z aut spod znaku kapusty.
~Tomasz Płatek
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Nie brakuje mocy. Jak trzeba \"docisnąć\" to zawsze chętny do współpracy. (Silnik)
~hjbw@wp.pl
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Za 150 tys. zł nie mozna kupic lepszego, szybszego i tak oryginalnego auta
~Woxx
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo oryginalna i piekna moim zdaniem stylistyka 6-tki bije na glowe inne auta tej klasy.Dobre wlasciwosci jezdne i przestronne oraz ladne wnetrze japonczyka wypadaja swietnie w kazdej kategorii.Goraco polecam 6-stke wszystkim tym ktorzy chca oryginalne auto, swietnie wyposazone i przyjemne w prowadzeniu.
~QAT
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu a jest to moj 4 samochod i do tej pory najlepszy
~nikolas221@wp.pl
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Generalnie auto jest świetne - super wygląda i jeżdzi - ma szybki i zrywny silnik i najlepsze zawieszenie w klasie (Mondeo może pomażyć) bardziej pasuje to do zawieszenia BMW 5 - minusem jest kiepskie wyciszenie silnika....
~air
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
silnik cichy(swoją drogą kiepskie wyciszenie auta) najważniejsze na łańcuszku,mam nadzieje że niezawodny,strasznie brakuje 6ki -pali jak smok powyżej uwaga 110km!!!! - co poprawili po faceliftingu -dlatego tylko 3 (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Sedan
5,4
10,6
10,1
~uzytkownik mazda6
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
wymina silmika, po mojej awarii teraz wzywaja wszystkich posiadaczy tego samochodu do serwisu i beda wymieniac cos tam cos tam- a stalo sie tak ze rozbiegl sie silnik jesli komus cos to mowi mi juz tak - skutek tego taki ze wylaczasz kluczyk a samchod jest na chodzie na ok 10,000 obtorow do puki sie \"nie skonczy - naprawa na gwarancji ok- 65.000 zł - zenujacy poziom Gwaranta - nie mialem auta przez 3 miesiace chcialen doplacic do nowej Mazdy... (Bezawaryjność (poważne usterki))
Mazda 6 I Sedan