Oceny Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012

Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012

~SouldSire
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Zastrzeżenia ograniczają się do: spalania (nie spodziewałem się, że osiągnę katalogowe, bo mam "ciężkie" kopyto, ale jednak nieśmiało liczyłem na 8-8,5, a jest 9l/100km), hałasu przy większych prędkościach (jest zdecydowanie ciszej niż w moim poprzednim aucie, ale uszczelki drzwi przednich jednak wymagają dopracowania, podobno Mazda już pochyla się nad problemem) i zestawu audio, a dokładniej jego współpracy z portem USB (nie dość,...
~Paweł
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
W samochodzie jesteśmy razem z żoną zakochani. Jest piękny, komfortowy, i na razie bezawaryjny nie licząc systemu audio Bose w którym od rdzy rozklejają się membrany z tyłu głośnika i charczy. Ale wystarczy super glu za 2 zł i sprawa załatwiona
~TOmek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Nie ma oceny 4,5 a na taką zasługuje to auto. Ogólnie posiadam go jako samochód po demonstracyjny, którego kupiłem przy przebiegu 4500 km. Jedynie do czego się mogę w nim przyczepić to do średniego działania hamulców i słabego przyspieszenia. Podobno silnik 2.5L jest przyjemniejszy w obyciu.
3,8
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Kilka rzeczy na plus (niezły komfort bierny), dosyć bogate wyposażenie wersji Sky Passion. oszczędny silnik. Niestety także parę uwag na minus (jeżdżę spokojnie, klocki po 60 tys. mają jeszcze ponad 8 mm, a już drugi komplet tarcz z przodu do wymiany (!), komunikaty elektroniki "z kapelusza", np. dotyczące nieistniejących drobnych awarii.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Pierwszą opinię napisałem po zakupie przy przebiegu 6000 km.Teraz po 3 latach kolejny wpis. Byłoby "doskonale" gdyby dopracowano wyciszenie.Uważam,że auto tej klasy powinno dawać komfort jazdy w ciszy.Poza tym najlepsze auto jakim miałem okazję cieszyć się w trakcie użytkowania.Dodam,że to już 15 z kolei auto, które użytkuję kilka lat.
~matecc
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Posiadam ten samochód dwa lata. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jest bezawaryjne i niezawodne. Po dwóch latach intensywnego użytkowania i 100 000 km przebiegu wnętrze jest w bardzo dobrym stanie. Nic nie trzeszczy, nie stuka i nie puka.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
8,1
~kris2301
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Ogólnie auto z bardzo dobrym zawieszeniem, dynamicznym silnikiem. Jakość materiałów wykończeniowych wnętrza samochodu jest wysoka co dodatkowo wpływa na ogólną ocenę samochodu.
~Mirek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Generalnie trudno się do czegoś przyczepić, samochód wygląda dobrze i daje przyjemność z jazdy, póki co nie zawodzi.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest super,może mogłaby być ciut cichsza,ale bardzo lubię nią jeździć.Wygodna,wdzięczna i bardzo oszczędna.Polecam!
~Wojciech
Mazda 6 III Kombi