Oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2016

Mazda 6 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2016

~mareks
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Kupując Mazdę przesiadałem się z Hondy Civic IX. Szukałem auta, którym można w miarę wygodnie podróżować w 5 osób na dłuższych trasach. Miał być SUV (Tucson, Outlander, CX-5 i inne). Mazdy 6 nie brałem pod uwagę do czasu aż przypadkowo przy oglądaniu CX-5 poprosiłem o jazdę 6-tką. Tydzień później byłą już moja. Samochód jest bardzo dobrze wykonany (chyba najlepiej w klasie), doskonale jeździ, jest w miarę oszczędny i naprawdę ładny.
~Danek
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auta prawie idealne, z pominięciem wyciszenia. W tej klasie aut nie przystają takie oszczędności producenta w tak istotnej dla komfortu kwestii jak wyciszenie kabiny. Oprócz tego auta niemal doskonałe. Zaskakuje dość niskie zużycie paliwa.
~brodaty
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przed kupnem samochodu jak zwykle duzy dylemat.Po pojawieniu sie nowej ,,6'' linia nadwozia bajka,wnetrze komfortowe,jazda relaks ,koszty utrzymania i awaryjnosc bez zarzutu. Goraco polecam jakosc do ceny adekwatna
~jac58
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ładne, dość wygodne, choć nie rozpieszcza, brak regulowanego podłokietnika, mała ilość funkcjonalnych schowków, jedynie na tunelu środkowym zasługują na pozytyw. Schowek od strony pasażera mało obszerny, bez klimatyzacji, schowek od strony kierowcy "nieporozumienie" - nic się w nim nie mieści
3,7
~bartekk
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Komfortowe i dość dynamiczne auto na każda okazje. Nie dusi się w mieście, a na trasie nie sprawia niespodzianek.
~Dawid Czerepaniak
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jak za auto w pełnej wersji wyposażenia i takim wyglądem i budowana z pasją.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
8,1
~fw.pl
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wygląd 6; Wykonanie/Jakość 6 ; Zawieszenie 6 ; Funkcjonalność 6 ; Spalanie 5 . Ogólnie nie ma lepszego samochodu na europejskim rynku w klasie średniej. Plus bajka LEDY
~Przemek
Mazda 6 III Sedan Facelifting