Szukaj

Oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting

Podsumowanie 27 ocen Filtruj
Przebieg ocenianiego auta
Lata produkcji
Kupiłby ponownie
Mazda 6 III Sedan Facelifting - Oceń swoje auto
4,43
średnia ocena z 27 ocen
5% lepiej od średniej w segmencie
85%
użytkowników kupiłoby ponownie

Najnowsze oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting

4,8
~Michał Ber.
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mazda 6 III
Po 4 latach i 105 tyś przejechanych km, mazda zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie choć nie jest to samochód idealny, ale niewiele mu brakuje. Na duży plus zasługuje silnik 2,5L bez zadnych turbo sprezarek (192KM), który sprawował się idealnie. Regularnie wymieniany olej zawsze był na tym samym poziomie, silnik pracowal równo z miłym dźwiękiem dla ucha, a średnie spalanie w zaleznosci od stylu jazdy było w zakresie 7,7-9,7L/100km....
4,8
~Lucious
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Mazda 6 III
Przed dokonaniem wyboru odbyłem jazdę testową każdym obecnym na rynku autem klasy średniej w okolicy tego pułapu cenowego za wyjątkiem Kia Optima i Hyundaya i40 (auta są już w rodzinie i ich nie chciałem) Jeździłem również autami premium by mieć lepszy punkt odniesienia. Celowałem w auto z silnikiem diesla i z bogatym wyposażeniem. Każde auto ma swoje plusy i minusy, mniej lub więcej. Wygląd samochodu przy wyborze dawał w moim mniemaniu połowę...
4,9
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mazda 6 III
Jak dla mnie auto prawie idealne. Fantastyczny designe! Świetna sportowa linia nadwozia z od początku wpadła mi w oko. Bardzo dobry układ jezdny i najlepsze wyposażenie w cenie 125tys wersja SKYPASSION, a testowałem Mondeo, Passata, Renualt Kajdar, Toyota Avensis, które niestety sobie w tym samym wyposażeniu każe dopłacić dodatkowe 20-30tys..Auto bardzo wygodne, przestronne, wyposażone w wiele dodatków elektronicznych. Niskie spalanie jak na...
3,2
~mrówczak
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Mazda 6 III
Jestem niemiło rozczarowany tym samochodem. Poprzednio jeździłem Insignią, którą uważam za przeciętny samochód więc wymieniłem na coś co miało być zdecydowanie lepsze (wnioskując głównie po opiniach użytkowników i ocenach w prasie motoryzacyjnej). Przede wszystkim samochód jest potwornie paliwożerny! Niby lżejszy a pali min 1,5 - 2 litry więcej niż Insignia! Ponadto jest bardzo słabo wyciszony. Silnik jest ok ale szum opon i podmuchy wiatru -...
4,6
~mareks
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mazda 6 III
Kupując Mazdę przesiadałem się z Hondy Civic IX. Szukałem auta, którym można w miarę wygodnie podróżować w 5 osób na dłuższych trasach. Miał być SUV (Tucson, Outlander, CX-5 i inne). Mazdy 6 nie brałem pod uwagę do czasu aż przypadkowo przy oglądaniu CX-5 poprosiłem o jazdę 6-tką. Tydzień później byłą już moja. Samochód jest bardzo dobrze wykonany (chyba najlepiej w klasie), doskonale jeździ, jest w miarę oszczędny i naprawdę ładny.
4,5
~Łukasz
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mazda 6 III
Przede wszystkim piękne auto, które wyróżnia się z tłumu nie pozostawiając nikogo obojętnym na jego widok. W połączeniu z ekonomicznością silnika jest bardzo przyjemne, ale po dwóch latach użytkowania mogę powiedzieć, że nie jest bez wad. Przeszkadzają na szczęście detale, ale jak na auto za 120 000zł oczekiwałbym jednak czegoś więcej.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan Facelifting
Średni koszt przejechania 100 km
45,00 zł
8,0
l/100km
3,3
l/100km
Zobacz dzienniki
4,9
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mazda 6 III
Bardzo dobrze wykonany samochód. Świetny wygląd plus świetny komfort w środku. Doskonały silnik 2.5 litrowy. Auto budzi emocje to pewne. Przyciąga wzrok. Nie zamieniłbym go na żaden inny, uznawany przez niektórych za lepszy, samochód (w swoim segmencie D).
4,2
~sawari
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mazda 6 III
Auto bezproblemowe. Lepiej przyspiesza przy wyższych prędkościach niż od zera. Do 160 km/h jest w miarę cicho, ale np. w Passacie jest ciszej. Przeciętne fotele, zwłaszcza zagłówki w przednich fotelach, które są bardzo grube i nie mają regulacji przód/tył. Jeżdżę z oparciem ustawionym dość pionowo i zagłówek odchyla mi głowę do przodu.
4,5
~Danek
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mazda 6 III
Auta prawie idealne, z pominięciem wyciszenia. W tej klasie aut nie przystają takie oszczędności producenta w tak istotnej dla komfortu kwestii jak wyciszenie kabiny. Oprócz tego auta niemal doskonałe. Zaskakuje dość niskie zużycie paliwa.
3,3
~Jerzy
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mazda 6 III
2 litry wolnossąca benzyna, brak dpf, dwumasy i innych kosztownych w naprawie podzespołów skłonił mnie do zakupu tego ślicznego samochodu. Niestety po kilkunastu tysiącach pojawiły się ślady rdzy na podwoziu różne drobne usterki.
Mazda 6 III Sedan Facelifting