Lista ocen Mazda 6 (1317)

~JAREK P.
Mazda 6 II
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo dobre auto, jest to "Japończyk z Japonii", doskonałe, ergonomiczne wnętrze, chyba najlepsze zawieszenie w klasie D, silnik dobry, ale przy takim zawieszeniu mógłby być bardziej dynamiczny ( optymalnie 185 km - 2.2 litra ). Świetne audio ze zmieniarką na 6 CD, z odczytem mp3, ze sterowaniem w kierownicy, nawigacja, system monitorowania tyłu pojazdu, Dobry zestaw gło­śnomówiący bluetooth. Może troche...
4,1
~wlad
Hatchback 2.0 MZR 141KM 104kW
Poza drobnymi mankamentami auto prezentuje się od każdej strony nieźle. Są pewne elementy które wkurzają jak np. skrzypienia, nie domykające się drzwi (trzeba nieco silniej je zamykać), trochę \"topornie\" zamykające się szyby. Jednak są to tak naprawdę pierdołki które w każdym aucie odkryjemy po dłuższej eksploatacji. Generalnie polecam!
~endru
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Wszystko by było ok gdyby lepsze wykończenie wnętrza, lepsze materiały i lepsze fotele. I właśnie dlatego następnym autem będzie Volvo. Bo zapewnia lepszy komfort podróżowania. A V70 jest równie pakowne.
~Marcel
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo dobre, komfortowe auto z trochę za słabo wyciszonym silnikiem i nadkolami. Z wyposażeniem jakie posiada podróżowanie na długich dystansach to czysta przyjemność. Japońska niezawodność i trwałość odbiega trochę od standardów do jakich przyzwyczaiły nas auta z \"kraju kwitnącej wiśni\".Złe zabezpieczenie antyykorozyjne nadwozia, psuje mój wizerunek mazdy, jako auta długowiecznego.
~123koala
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Auto ma to coś w sobie - jest piękne wizualnie - świetnie się nim jeździ, jest ekonomiczne - niezawodne, następne auto, jakie kupię, to też będzie Japończyk -
~marcin w
Mazda 6 II
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Silnik bardzo elastyczny, można spokojnie z 6- biegu od 80 km/h przyspieszać, bardzo równo przyspiesza do 200 km/h. Jak na silnik 140KM myślę, że jest optymalnie. (Silnik)
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Auto przed zakupem sprawdzone w DEKRA w niemczech, potem potwierdzenie serwisu w MAZDZIE, potwierdzenie przebiegu, zapadla jednoznaczna decyzja. auto japońskie, wiec bardzo dobra precyzja. Lata mijają,kilometry na licznik wskakują... i raz w roku wymiana płynów i oby tak dalej!!
~codemaster
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawuje sie w polskich realiach. Doskonały na średnie dojazdy i stworzony na długie trasy. Jako miastowy sprawuje się średnio jest to jednak kawałek samochodu. Kupiłem go z myślą o niezawodności i solidnosci i w tym miejscu sie nie rozczarowałem. Poza tym piękna sylwetka i dopracowane wnętrze to to co cieszy na co dzień.
~Marek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Daje 5, gdyż od trzech lat moja mazda nigdy mnie nie zawiodła i oby tak dalej. Jej gabaryty i fakt, że to kombi, nigdy nie spowodowały, że musiałem iść na kompromis co zabrać a co zostawić (moja rodzinka składa się z 4 osób, w tym roczny Syn, dla którego trzeba zawsze zabrać wózek i wanienkę). Całokształt psuje nieco fakt korozji tylnych nadkoli i delikatnego ściągania w prawo, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych:)
Dziennik kosztów dla Mazda 6
6,8
8,7
9,7
~tom
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
samochód kupiłem w Niemczech przy 60tys przebiegu, (co sprawdziłem bezpośrednio w serwisie niemieckim), sporo zapłaciłem w stosunku do naszych Polskich cen, czy warto było przepłacać zobaczymy? w Polsce zrobiłem gruntowny przegląd w dobrym serwisie (powiedzieli, że dopiero drugi raz spotkali się z 5-cio letnią mazdą 6 w tak dobrym stanie), przez 5 m-cy przejechałem 14 tys, trochę mało, żeby coś konkretnie powiedzieć o niezawodności (w każdym...
Mazda 6