Oceny Mazda 626 III Hatchback

Oceny Mazda 626 III Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 626 III Hatchback

~go_sty@wp.pl
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Dobrze z plusem. Takich samochodów już się nie produkuje, ten model projektowali inżynierowie, których nie ograniczali księgowi. Mój samochód został zakupiony w polskaiej sieci dealerskiej,kupiłem go z przebiegiem 43000 jako 9 latka od 1-go właściciela. Następna też będzie MAZDA - "japończyk".
~nizmen@wp.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. jeżdżę nim od dłuższego czasu i nie mam z nim praktycznie żadnych problemów. Mimo tego, że jest to dosyć stary samochód to nadal radzi sobie doskonale w codziennej eksploatacji. Nigdy mnie nie zawiódł.
~Macleod
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
Samochód nie do zniszczenia. Mnie co prawda po 400 tysia spotkala wymiana zawieszenia przedniego ale to w końcu 400 tys na polskich drogach i nie znam marki która by osiągnęla taki wynik. Spalanie rewelacyjne, silnik nie do zdarcia. Jedynie koszty serwisu dość wysokie.
~marek
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Po prostu,fajne, niezawodne auto,nie mam z nim żadnych problemow,nie jest demonem prędkosci,ale mnie to wystarcza.Dość wygodnie się nią jezdzi.Szukałem takiej Mazdy i w końcu znalazłem.Polecam.
3,7
~Kruk
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Od pierwszego właściciela wzięta, ale nudzi mnie już lepienie jej co jakiś czas, bo częstotliwość napraw się zwiększa. Pełnoletnie auto.
~użytkownik 626
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
suma sumarum fajne i niezawodne autko za przyzwoite pieniądze starsze roczniki nawet lepsze od nowych.
~jaroslawbielawa@wp.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
jak za te pieniądze to absolutny debeściak,a jak porównywać do dużo droższych modeli to 4z plusem:
~ja_konski@wp.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Fajne autko, nieźle wyposażone, szybkie i przy tym ekonomiczne. Mimo iż ma wiele lat nie mam obaw że mnie zawiedzie.
~Mariusz
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Super auto, dla kogos kto nie potrzebuje super osiągów.
~jarekchaciuk@interia.pl
Hatchback 1.8 88KM 65kW
to mój piąty japoniec polecam każdemu, żadnego niemca( chyba że z gwiazdą na masce) nadmieniam że to wersja Capella
Mazda 626 III Hatchback