Lista ocen Mazda 626 III Hatchback (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~go_sty@wp.pl
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Dobrze z plusem. Takich samochodów już się nie produkuje, ten model projektowali inżynierowie, których nie ograniczali księgowi. Mój samochód został zakupiony w polskaiej sieci dealerskiej,kupiłem go z przebiegiem 43000 jako 9 latka od 1-go właściciela. Następna też będzie MAZDA - "japończyk".
~Macleod
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
Samochód nie do zniszczenia. Mnie co prawda po 400 tysia spotkala wymiana zawieszenia przedniego ale to w końcu 400 tys na polskich drogach i nie znam marki która by osiągnęla taki wynik. Spalanie rewelacyjne, silnik nie do zdarcia. Jedynie koszty serwisu dość wysokie.
~nizmen@wp.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. jeżdżę nim od dłuższego czasu i nie mam z nim praktycznie żadnych problemów. Mimo tego, że jest to dosyć stary samochód to nadal radzi sobie doskonale w codziennej eksploatacji. Nigdy mnie nie zawiódł.
~marek
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Po prostu,fajne, niezawodne auto,nie mam z nim żadnych problemow,nie jest demonem prędkosci,ale mnie to wystarcza.Dość wygodnie się nią jezdzi.Szukałem takiej Mazdy i w końcu znalazłem.Polecam.
~hudik
Hatchback 2.2 12V 115KM 85kW
Autko ogólnie jak za tak niska cene jest rewelacja. Ja jestem zadowolony jak na razie i mam nadzieje ze tak pozostanie. Polecam wszystkim - Japończyki mają niezłe głowy do takich rzeczy.
~andrew
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
jak za tą cenę to jest to super fura, b. wygodna, w opcji na gaz - tania w eksploatacji, a czerwony hatchback prezentuje się naprawdę atrakcyjnie mimo swoich 12 lat !!!
~Kruk
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Od pierwszego właściciela wzięta, ale nudzi mnie już lepienie jej co jakiś czas, bo częstotliwość napraw się zwiększa. Pełnoletnie auto.
~brhr@wp.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
oceniam na 4 z dużym plusem, jesli kazdy samochód z 87 roku tak by wygladał to rewelka. Myslę, że następny samochód to również bedzie mazda tyle że nowsza :D
~termiantor-3@gazeta.pl
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
przy latach prawie 18 autka którym jeżdżę na codzien to naprawdę trzeba dać 5 co ono zniosło i przewiozło przez 12 lat w POlsce to tylko Bóg wie.
~al capone
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
bardzo porządne auto, komfortowe, szybkie,bezpieczne(bardzo dobre hamulce),dobrze wyposażone-rewelacja , następne moje auto tylko mazda
Mazda 626 III Hatchback