Oceny Mazda 626 III

Liczba ocen

Najnowsze oceny Mazda 626 III

~virutz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mój tata sprowadził sobie dokładnie taki sam model/rocznik/silnik z Niemiec kilka lat temu (dokładnie już 7). Wszyscy się wtedy pukali w czoło co on zrobił, żeby z Niemiec sprowadzić 15 letnie auto. Dwóch sąsiadów z nim było, też po auta. Jeden przywiózł Omege która spłoneła mu w garażu. Drugi Przywiózł Audi A4, które z racji różnych napraw i usterek wchłonęło już chyba z 10000zł (samo zawieszenie z przodu 3000). Tata zrobił ponad 100 000 i...
~marian
Kombi 2.0 90KM 66kW
Kupiłem to auto z drugiej ręki po niewielkiej stłuczce, miało wówczas dwa lata i przebieg okolo 60tyś. km.-naprawiłem i mam je do dziś. Auto super ,wykonane z wielką dbałością o techniczną jakość, Przez tyle lat eksplotacji przy silniku wymieniłem tylko pasek rozrządu,rolki i napinacz paska, no i w 2008r,uszcz.pokr,zaworów ponieważ popękała ze starości, Dziś jeszcze mogę postawić na pracujący silnik szklankę z woda inie uroni się z niej ani...
~CoShaleck
Coupe 2.2 12V 115KM 85kW
Na co dzień jeżdżę nowymi autami w wypożyczalni i nowe auta to już nie ten klimat i jakość. Miałem już takie autko, potem Golfa III TDi. Jak widać, wróciłem do marki i jestem bardzo zadowolony pomimo stanu w jakim kupiłem auto i całkowitego remontu. Polecam, jeśli znajdziecie bardzo dobrą sztukę. Oryginalnie nie powinna rdzewieć!
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Stary poczciwy sedan klasy sredniej z poczatku lat 90-tych. Tani w zakupie i stosunkowo tani w utrzymaniu (o ile jest sie posiadaczem zadbanego egzemplarza) Duzo miejsca, duzy komfort. Jednak raczej do miasta niz w dluzsze trasy. Ciekawa alternatywa dla \"jak nowy\" produkcji niemieckiej z lat 90 :)
4,1
~patrycjazabost@vp.pl
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
miałam auto 3 miesiące ukradli mi je z pod bloku teraz do mnie wróciło ale z auta wartego prawie 10 tyś przez liczne usterki na które teraz mnie mnie stać wystawiam ją za 3 tyś ogólnie super auto ale po kradzieży jest kilka napraw co sprawia taką ocenę
~go_sty@wp.pl
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Dobrze z plusem. Takich samochodów już się nie produkuje, ten model projektowali inżynierowie, których nie ograniczali księgowi. Mój samochód został zakupiony w polskaiej sieci dealerskiej,kupiłem go z przebiegiem 43000 jako 9 latka od 1-go właściciela. Następna też będzie MAZDA - "japończyk".
3,7
~b.gajda@onet.eu
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Uważam , ze mazda 626 /92 w nowej karoserii jest bardzo wytrzymałym autem, o b.dobrym przyspieszeniu, co w dobie pospiechu na drogach bardzo zwieksza bezpieczeństwo. wadą jest ciagłe dbanie o " manżety" bo po pół roku albo spadaja albo robia się dziury, co przy napedzie przednim jest kłopotliwe.
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Bardzo wdzięczny samochód. Duży, przestronny - w końcu to kombi. Nie psujący się, niezawodny. W porówaniu z Fordem i Citroenem, które też miałem to poezja. Wiem już, że kolejny samochód będzie Japoński. Może Nissan, może Toyota albo znów Mazda. Ale na pewno ten kierunek. Europejskie wozy są w porównaniu z nimi takie zawodne...
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest to mój trzynasty samochód ale myślę że będzie bardzo szczęśliwy, nigdy nie przywiązywałem sie do marki ale tym razem myślę że następnym moim samochodem będzie Mazda 6, gdyż 626 potwierdza bardzo pozytywna opinie o japońskich samochodach.
~karol_rusinek@tlen.pl
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Poprzedni właściciel "zapuścił" to autko. Musiałem się trochę nabiegać i namęczyć żeby je doprowadzić do pożądanego stanu, i teraz chodzi jak złoto. Jak na ten rocznik nie jest to tani samochód, ale polecam je lubiącym japońską jakość. W cenie samochód oferuje ciekawe wyposażenie dodatkowe (el. szyby, el. szyber, el. fotel kierowcy, regulowana kolumna kierownicy, niezły zestaw audio) ... a po tylu latach nadal ma świeży design.