Ocena kierowcy - Mazda 626 III Sedan

vader54@vp.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 D 60KM 44kW
Rok produkcji 1987
Mazda 626 III Sedan 2.0 D 60KM 44kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
to jedne z lepszych aut w swojej klasie,dla mnie auto musi miec wyglad jako taki i ma sie nie psuc,ma mnie dowiesc zawsze do domu,i tak zawsze bylo
jak na 63 km to super,silnik zapala na najwiekszych mrozach,a mieszkam w Elku i u nas jest np teraz -27st,auto parkuje pod blokiem...
czasem sa male problemy z wrzuceniem jedynki,ale w mazdach to chyba norma,pozatym ok,od 3 biegi sa dlugie i auto mozna rozpedzic nawet do 170km/h
zawieszenie jest super,co nie znaczy ze sie nie zuzywa,amorki trzeba wymieniac co 3 -4 latka,ale za to jak to auto trzyma sie drogi...jest przyklejone do podloza,jezdzilem niemcami i w zakretach niemcem strach jechac szybciej bo wyosi na przeciwny pas lub pobocze przy duzych predkosciach
bez zastrzezen
jak na 87 rik pojazdu,to japonczycy byli daleko naprzod przed konkurencja z europy zachodniej
super,w zimie cieplo na dlugich trasach trzeba wylaczac ogrzewanie ,zas wlecie wystarczy przelozyc dzwignie na dol we wlotach i leci zimne powietrze a klimy nie ma,sam nie wiem jak to jest zrobione
ogolnie super
jak na ten rocznik i wiek, jesli tlumiki sa cale,jest ok
rzadko sie psuje,a wlasciwie wogole,jedynie czesci exploatacyjne,drogie sa tylko amorki,ale za to 2 lata gwarancji i nie zaluje na to pieniedzy bo nic innego nie siada
nie ma oczym mowic,kto nie wierzy niech kupi ,auto nie jest drogie, i sam sie przekona
niegdy mnie nie zawiodla
do tej marki ta rubryka jest zbedna:)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 60KM 44kW [l/100km]

6,3