Oceny Mazda 626 III Sedan

Najnowsze oceny Mazda 626 III Sedan

~virutz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mazda 626 III
Mój tata sprowadził sobie dokładnie taki sam model/rocznik/silnik z Niemiec kilka lat temu (dokładnie już 7). Wszyscy się wtedy pukali w czoło co on zrobił, żeby z Niemiec sprowadzić 15 letnie auto. Dwóch sąsiadów z nim było, też po auta. Jeden przywiózł Omege która spłoneła mu w garażu. Drugi Przywiózł Audi A4, które z racji różnych napraw i usterek wchłonęło już chyba z 10000zł (samo zawieszenie z przodu 3000). Tata zrobił ponad 100 000 i...
~Piotr Krk
Mazda 626 III
Stary poczciwy sedan klasy sredniej z poczatku lat 90-tych. Tani w zakupie i stosunkowo tani w utrzymaniu (o ile jest sie posiadaczem zadbanego egzemplarza) Duzo miejsca, duzy komfort. Jednak raczej do miasta niz w dluzsze trasy. Ciekawa alternatywa dla \"jak nowy\" produkcji niemieckiej z lat 90 :)
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Mazda 626 III
miałam auto 3 miesiące ukradli mi je z pod bloku teraz do mnie wróciło ale z auta wartego prawie 10 tyś przez liczne usterki na które teraz mnie mnie stać wystawiam ją za 3 tyś ogólnie super auto ale po kradzieży jest kilka napraw co sprawia taką ocenę

Usterki Mazda 626 III

Mazda 626 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Mazda 626 III
Uważam , ze mazda 626 /92 w nowej karoserii jest bardzo wytrzymałym autem, o b.dobrym przyspieszeniu, co w dobie pospiechu na drogach bardzo zwieksza bezpieczeństwo. wadą jest ciagłe dbanie o " manżety" bo po pół roku albo spadaja albo robia się dziury, co przy napedzie przednim jest kłopotliwe.
~Krzysiek
Mazda 626 III
Jest to mój trzynasty samochód ale myślę że będzie bardzo szczęśliwy, nigdy nie przywiązywałem sie do marki ale tym razem myślę że następnym moim samochodem będzie Mazda 6, gdyż 626 potwierdza bardzo pozytywna opinie o japońskich samochodach.
~Lew
Mazda 626 III
Auto jest dosc dobrze zrobione wygodne i ekonomicze .. jednak starszy diesel niepozwala na potezne predkosci czy tez nie powala zawrotna moca. Auto polecil bym osoboa o spokojnym trybie zycia i malo zasobnym portfelu ..
~Bernard
Mazda 626 III
Cały czas jaki straciłem na inne samochody przed kupnem tej mazdy to czas stracony. Stracony na ciągłe szukanie jakiś części , mechaników, forumy dyskusyjne o nietypowych usterkach i inne duperele. Teraz wsiadam przekręcam kluczyk i cieszwe się prowadząc ten samochód. Polecam wszystkim - do b. dobra marka.
~porthos
Mazda 626 III
Dobre rodzinne AUTO (sedan). Słyszałem opinie że nie rzuca się w oczy hmmm. MADZIA jest Ładniutka naprawdę. To jest auto ... normalne, dobre auto, bez rewelacji, zwyczajnie w normie, tak powinny służyć wszystkie samochody - wsiadzasz i już wiesz (bez żadnych rewelacji), że to jest TO.
~Nash
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Mazda 626 III
Gneralnie recz ujmując to Mazda626 według mnie jest samochodem badzo przyjaznym dla użytkownika (ekonomiczny, ergonomiczny), zapewnia wysoką kulturę podróżowania pasażerom a w razie bardzo rzadkich usterek części nie są bardzo drogie. Oceniam bardzo pozytywnie ten model :)))
~jedrula
Mazda 626 III
moja ocena to 4.5 auto niezle zeby nie chwalic swego ok blacha jak na ten rok ok silnik niezawodny i przede wszystkim malo pali na trasie przy spokojnej jezdzie mozna uzyskac 5 litrow na miescie latem ponizej 7 litrow