Oceny Mazda 626 III Sedan

Oceny Mazda 626 III Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 626 III Sedan

~virutz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mój tata sprowadził sobie dokładnie taki sam model/rocznik/silnik z Niemiec kilka lat temu (dokładnie już 7). Wszyscy się wtedy pukali w czoło co on zrobił, żeby z Niemiec sprowadzić 15 letnie auto. Dwóch sąsiadów z nim było, też po auta. Jeden przywiózł Omege która spłoneła mu w garażu. Drugi Przywiózł Audi A4, które z racji różnych napraw i usterek wchłonęło już chyba z 10000zł (samo zawieszenie z przodu 3000). Tata zrobił ponad 100 000 i...
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Stary poczciwy sedan klasy sredniej z poczatku lat 90-tych. Tani w zakupie i stosunkowo tani w utrzymaniu (o ile jest sie posiadaczem zadbanego egzemplarza) Duzo miejsca, duzy komfort. Jednak raczej do miasta niz w dluzsze trasy. Ciekawa alternatywa dla \"jak nowy\" produkcji niemieckiej z lat 90 :)
4,1
~patrycjazabost@vp.pl
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
miałam auto 3 miesiące ukradli mi je z pod bloku teraz do mnie wróciło ale z auta wartego prawie 10 tyś przez liczne usterki na które teraz mnie mnie stać wystawiam ją za 3 tyś ogólnie super auto ale po kradzieży jest kilka napraw co sprawia taką ocenę
3,7
~b.gajda@onet.eu
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Uważam , ze mazda 626 /92 w nowej karoserii jest bardzo wytrzymałym autem, o b.dobrym przyspieszeniu, co w dobie pospiechu na drogach bardzo zwieksza bezpieczeństwo. wadą jest ciagłe dbanie o " manżety" bo po pół roku albo spadaja albo robia się dziury, co przy napedzie przednim jest kłopotliwe.
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest to mój trzynasty samochód ale myślę że będzie bardzo szczęśliwy, nigdy nie przywiązywałem sie do marki ale tym razem myślę że następnym moim samochodem będzie Mazda 6, gdyż 626 potwierdza bardzo pozytywna opinie o japońskich samochodach.
~Lew
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Auto jest dosc dobrze zrobione wygodne i ekonomicze .. jednak starszy diesel niepozwala na potezne predkosci czy tez nie powala zawrotna moca. Auto polecil bym osoboa o spokojnym trybie zycia i malo zasobnym portfelu ..
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
Cały czas jaki straciłem na inne samochody przed kupnem tej mazdy to czas stracony. Stracony na ciągłe szukanie jakiś części , mechaników, forumy dyskusyjne o nietypowych usterkach i inne duperele. Teraz wsiadam przekręcam kluczyk i cieszwe się prowadząc ten samochód. Polecam wszystkim - do b. dobra marka.
~porthos
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dobre rodzinne AUTO (sedan). Słyszałem opinie że nie rzuca się w oczy hmmm. MADZIA jest Ładniutka naprawdę. To jest auto ... normalne, dobre auto, bez rewelacji, zwyczajnie w normie, tak powinny służyć wszystkie samochody - wsiadzasz i już wiesz (bez żadnych rewelacji), że to jest TO.
~Nash
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Gneralnie recz ujmując to Mazda626 według mnie jest samochodem badzo przyjaznym dla użytkownika (ekonomiczny, ergonomiczny), zapewnia wysoką kulturę podróżowania pasażerom a w razie bardzo rzadkich usterek części nie są bardzo drogie. Oceniam bardzo pozytywnie ten model :)))
~jedrula
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
moja ocena to 4.5 auto niezle zeby nie chwalic swego ok blacha jak na ten rok ok silnik niezawodny i przede wszystkim malo pali na trasie przy spokojnej jezdzie mozna uzyskac 5 litrow na miescie latem ponizej 7 litrow
Mazda 626 III Sedan