Oceny Mazda 626 IV Hatchback 1.8 105KM 77kW 1991-1997

Mazda 626 IV Hatchback 1.8 105KM 77kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Hatchback 1.8 105KM 77kW 1991-1997

~mlody750@wp.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Mimo upływu czasu prezentuje się bardzo dobrze i cena zakupu jest bardzo przystępna. W środku sporo miejsca, jakość wykonania dobra, osiągi też przyzwoite. Jeśli chodzi o części, to ...dobrze, że są zamienniki, bo oryginały... mogą przewyższych cenę samochodu - np. pompa wspomagania układu kierowniczego - 500 zł (regenerowana), oryginał z Japonii podobno 2500-3000 pln! Kupiłem używkę za 150 pln+montaż. Tak naprawdę za tymi częściami nie ma...
~maciek5@autocom.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
bardzo udany model, dobre właściwości jezdne, w zasadzie nigdy mnie nie zawiodla "na amen", zużycie paliwa w stosunku do wielkości auta i komfortu jazdy - niskie, typowe usterki zawieszenia (łączniki stabilizatorów), ogolnie zawieszenie nie wytrzymuje polskich dróg, slnik bez zarzutu, po 200 tys. chodzi idealnie bez żadnych napraw, trzeba uważać na terminy zmiany oleju, z usterek typowych to zacierający sie hamulec ręczny i ogólnie słabe tylne...
~kris25
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Samochód rodzinny ,bardzo wygodny,dobrze się spisuje na naszych drogach.Dobre blachy w ocynku,nie widać nigdzie rdzy.Jedne z większych mankamentów to słaba widoczność do tyłu i mała zwrotność samochodu.
~Gibson
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Posiadam ten samochód już dwa lata i zrobiłem nim około 50tyś.km. Ogólnie jest to przede wszystkim bardzo ekonomiczne auto, szczególnie na gazie oraz w zasadzie bezawaryjne. Jedynie zawieszenie było remontowane, szczotki rozrusznika oraz regulator napięcia alternatora. Do tego autko jest dość duże i komfortowe.
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Jakość wykończenia z Audi ( blacha, środek) i wykonania Mazdy ( cała mechanika ) i byłoby to auto które dostałbym na 18 urodziny i pojechał nim do kościała na 30 rocznice mojego ślubu. Nie do zdarcia.
~tomahao@onet.eu
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo komfortowy, niezawodny samochód, ponadczasowa linia karoserii, wnetrze tez niczego sobie, chyba najladniejsza generacja mazdy 626. Czesci bywaja drogie ale warto zaplacic troche wiecej i zapomniec o problemie na dłuuuugi czas.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 IV Hatchback 1.8 105KM 77kW
11,7
~w.bernard@wp.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
To mój 14 samochód (mam 37 lat - ale czuję się młodo) -pracuję w wojsku dojeżdzam codziennie do pracy 75 km w jedną stronę. Zawsze posiadałem samochody max rok czasu- ten mam 2,5 roku. Szukam powodu by go sprzedać ale boję się, że kolejny nie będzie taki niezawodny i nie będzie miał tylu bajerów umilajacych mi życie na codzień . Mój typ na przyszłość to MAZDA 6 + całe wyposażenie jakie mam w obecnym - tylko butów nie czysci ale i tak jest...
~W.
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Kupiłem X 05 za 10 000 przy stanie 195kkm. Zagazowałem natychmiast (sekwencja - przepływomierz!). Teraz mam 240kkm i poza zawieszeniem (które musiałem jakieś 15kkm po zakupie i jednocześnie po 30kkm po polskich drogach solidnie wyremontować) i sprawami eksploatacyjnymi nie musiałem robić nic.
~Lucjan
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo świetny smaochód rodzinny, posiadam go ponad rok i jeszcze się nic nie zepsół. Jedyne co zrobiłem to wymiana oleju, filtra powietrza, zmiana paska klinowego wraz z napinaczami. Gorąco Polcam ten samochód
~Rafał
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo dobrze wykonany samochód który mogę polecić każdemu.Duży przestronny samochód który pomieści sporo bagażu. Ma dynamiczny silnik i precyzyjną skrzynię biegów
Mazda 626 IV Hatchback