Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback 1.8 105KM 77kW 1991-1997 (45)

~mlody750@wp.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Mimo upływu czasu prezentuje się bardzo dobrze i cena zakupu jest bardzo przystępna. W środku sporo miejsca, jakość wykonania dobra, osiągi też przyzwoite. Jeśli chodzi o części, to ...dobrze, że są zamienniki, bo oryginały... mogą przewyższych cenę samochodu - np. pompa wspomagania układu kierowniczego - 500 zł (regenerowana), oryginał z Japonii podobno 2500-3000 pln! Kupiłem używkę za 150 pln+montaż. Tak naprawdę za tymi częściami nie ma...
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Duże, bardzo niezawodne, naprawdę szybkie (jak na tę moc i masę) auto i na dodatek wygodne. Bardzo niedoceniane co widać po cenach.
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Jakość wykończenia z Audi ( blacha, środek) i wykonania Mazdy ( cała mechanika ) i byłoby to auto które dostałbym na 18 urodziny i pojechał nim do kościała na 30 rocznice mojego ślubu. Nie do zdarcia.
~lukann@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Samochod naprawde wspanialy; doskonale sie prowadzi; sylwetka mimo uplywu lat (8 lat) nadal nowoczesna i piekna
~miłościkMAZDY
Hatchback 1.8 105KM 77kW
380 tys. przebiegu bez żadnej najmniejszej awarii silnika ani żadnych poważnych usterek mówi samo za siebie...
~tomahao@onet.eu
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo komfortowy, niezawodny samochód, ponadczasowa linia karoserii, wnetrze tez niczego sobie, chyba najladniejsza generacja mazdy 626. Czesci bywaja drogie ale warto zaplacic troche wiecej i zapomniec o problemie na dłuuuugi czas.
~Gibson
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Posiadam ten samochód już dwa lata i zrobiłem nim około 50tyś.km. Ogólnie jest to przede wszystkim bardzo ekonomiczne auto, szczególnie na gazie oraz w zasadzie bezawaryjne. Jedynie zawieszenie było remontowane, szczotki rozrusznika oraz regulator napięcia alternatora. Do tego autko jest dość duże i komfortowe.
3,8
~fordzik4@interia.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Niejeden niemiec probował starcia z madzią,ale fantastyczne długie przełożenia ciągną ładnie w przód to auto. (Skrzynia biegów)
~TOMII
Hatchback 1.8 105KM 77kW
jak za te pieniadze to warto kupic duza buda duzy bagaznik.POLECAM
~W. Gwoździu;) kulinho@wp.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
auto dla wielu trochę za duże,ale to przesada;) , piękne nadwozie (hatchback!!),
Mazda 626 IV Hatchback