Oceny Mazda 626 IV Hatchback 1.8 90KM 66kW 1994-1997

Mazda 626 IV Hatchback 1.8 90KM 66kW 1994-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Hatchback 1.8 90KM 66kW 1994-1997

~Ł.L
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, warte polecenia. Samochód przejechał 300 000 tyś bez większych usterek i myślę że przejedzie drugie tyle \"ale już u nowego właściciela\". Jakoś wykonania samochodu stoi na wysokim poziomie i mimo upływu 18 lat i użytkowania okresowo w ciężkich (budowlanych) warunkach nie z nim problemu. Z uwag jakie można mieć to: -rdza na tylnich nadkolach i progach przednich drzwi - słabe hamulce (bardzo szybko włączajacy się ABS)...
~Piter
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobry samochód - bezpieczny, dużo miejsca z przodu, a jeszcze więcej z tylu co jest rzadkością, dobrze trzyma się drogi, niewiele pali jak na te gabaryty (9-10l/100km-miasto), Swietne wyciszenie. Wlaściwie się nie psuje, co najwyżej zawieszenie.
~ToYo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonałe auto w swojej klasie. Pozwala na długie podróże bez uczucia zmęczenia. W mieście bez problemów. Duży bagażnik pozwala nie zastanawiać się nad pakowaniem przed podróżą. Myślę, że następna też będzie Mazda.
~tomas
Hatchback 1.8 90KM 66kW
auto sprowadziłem osobiście z Niemiec od pierwszego wlaściciela (ur.1941) całkowicie serwisowane w ASO MAZDA przy zakupie przebieg 62400 tak więc jak nowe Jestem bardzo bardzo zadowolony wcześniej byłem właścicielem 7 samochodow głownie z grupy VW golfy i passaty ktore rowniez osobiście sprowadzalem ale nie pasuja do japończyka
~bonifacy
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na auto z tego rocznika i w tej klasie jest naprawdę super. Dobrze wypośrodkowany stosunek komfortu, osiągów i ekonomiczności. Auto dla rozsądnych ludzi, którzy cenią sobie niezawodność, ładny wygląd, dużo miejsca oraz komfort. Jestem bardzo zadowolony, wcześniej jeździłem Golfem II, Octavią I, Audi 80 i mazda jak na razie jest liderem w tym gronie. Polecam!
~Pedros
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto jest bardzo udane. To chyba najlepszy model z serii 626, jeździłem już nowszymi, droższymi autami. I szczerze powiem, że jak się trafi na zadbany model Mazdy to nie warto przepłacać za nowsze. Teraz już niestety takich aut nie robią. Polecam to auto ze szczerego serca.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonały dynamiczny i oszczędny silnik, komfort, bardzo eleganckie nadwozie i do tego legendarna trwałość to naprawde bardzo duże atuty, oczywiście wszystko ma swoja cene i używane mazdy cenią się dość wysoko, ale wszystko wynagradza japońska jakość, nic nie denerwuje że znowu coś nie działa a jazda to czysta przyjemność - bardzo fajny środek samochodu - ma w sobie coś, poza tym dużo bardzo przemyślanych udogodnień - np podświetlana stacyjka itp
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, nie znalazł bym lepszego europejskiego auta w tej cenie. Zresztą jeździłem europejskimi wynalazkami i już zawsze będę kupował japońskie auta (chyba że będą wszystkie robione w EU ;))
~Marek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Odkąd posiadam moją Mazdę (około 10 miesięcy) praktycznie dokonałem tylko typowych działań obsługowych (po zakupie auta wymiana paska rozrządu i napinaczy ok 560zł nowe zamienniki, filtr powietrza, paliwa i przewody do świec ok 200zł). Ceny części nie są małe ale w tym aucie nic sie jak na razie nie chce zepsuć. Użytkuje auto wspólnie z żoną i to nie tylko w "niedziele do kościoła"
~Marcin
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód wygodny, dobrze wyposażony, elegancki, bezawaryjny. Pewnie nie zaszkodziłoby 20KM mocy więcej, przydały by się podgrzewane lusterka. Bagażnik przepastny, zawieszenie komfortowe. Koszty utrzymania znośne - pali mniej niż Lanos.
Mazda 626 IV Hatchback