Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback 1.8 90KM 66kW 1994-1997 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
mała limuzyna - płynie po drodze ale na zakrentach klei jak na torach. mankament - końcówki, drądzki, elementy metalowo-gumowe nie ogarniają polskich dróg, jak sie ceni pełną ciszę na wertepach to trzeba często zaglądać. WAŻNE - nie giba przy mijaniu TIRa z 140km/h na osi!!!! HIT
~prezes83
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Rewelacja, świetnie trzyma się drogi, daje się czuć i prowadzić. Jedyny mankament to przegrzewające się przednie tarcze - skutkiem jest ich możliwość pokrzywienia co powoduje większe lub mniejsze drgania auta, u mnie przy prędkościach 110-13okm/h. Mały promień skrętu
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie jest dość miękkie, co daje komfort jazdy po naszych miejskich dziurawych drogach. Powoduje jednak że auto przechyla się mocniej niż auta z twardym zawieszeniem. Ja głównie jeżdżę po mieście, wiec oceniam układ jezdny bardzo dobrze.
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jednym mankamentem jest słaby skręt.Mam czasem wrażenie ze prowadzę ciężarówkę z naczepą.Zwłaszcza że gdy zawracam.plusem tego jest że dobrze pracuje układ wspomagania i potrafi tą nie dogodność zrekompensować
~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
wygoda komfort, samochód płynie, mógłby być nieco sztywniejszy aby lepiej trzymać się drogi choć prowadzi się go bardzo pewnie - zmiana opon na szersze napewno pomoże co planuje zrobić.
~Pedros
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jeździłem wcześniej audi 80 z podobnego rocznika, no i muszę powiedzieć, że to taczka w porównaniu do Mazdy. Zawieszenie jest zaawansowane technicznie, solidne i dobrze wypośrodkowane.
~Przemek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Trzyma się drogi doskonale sama przyjemność z jazdy. Zawieszenie jest dość miękkie ale i delikatne jak na nasze polskie drogi.
~bonifacy
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie jest dość dobrze wypośrodkowane między komfortem i osiągami, jednak jeżdżąć po dziurach po prostu czuć dziury.
~Kluczi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Musiałem wymienić przeguby ale to moja wina bo miałem przerwaną manszete ale to przez piekne polskie drogi

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Swietne trzymanie drogi.Raz wpadlem w poslizg i nie bylo problemow z wyprowadzeniem auta.
Mazda 626 IV Hatchback