Oceny Mazda 626 IV Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1991-1997

Mazda 626 IV Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1991-1997

~Malborczyk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Auto służy mi do celów zarobkowych dziennie pokonuję nim ok 200km po mieście w trybie jazdy bardzo agresywnej (rozwożę pizze) nie mam czasu by ostrożnie mknąć przez dziury w jezdni czy też wlec się za jakimś zawali drogą co prowadzi do tego że z auta wyciskam 150% jego możliwości warunki w jakich przyszło pracować spowodowały że ujrzałem iż jest to auto genialne przez trzy lata użytkowania zużyło się tylko zawieszenie i rozrusznik co mnie w...
3,3
~nzych@op.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Zdecydowałem się na zakup 626 po przeczytaniu pozytywnych opinii na tej stronie. Również dlatego, że jeździłem mazdą 323F 93r. i byłem z niej strasznie zadowolony. Cóż, krótko jeździłem 626 jednak nie było tygodnia żeby nie stanęła na drodze z awarią nie do naprawienia w takich warunkach. Pozostawało holowanie. Przez ten krótki okres użytkowania męczyłem się z odpowietrzaniem (LPG). Rozwaliło przepływomierz powietrza (700zł). Ciężko było o...
~Andrzej
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Kupiliśmy z przebiegiem 32000 km oczywiście walniętą , po czołowym od handlarzyka ,zrobiona wmiarę teraz ma 20 lat i dalej ją śmigamy.Nic nie robiłem ,nawet rozrządu :)Oczywiście klocki ,wydech ,olej ,opony i paliwko.Raz wymieniłem przewód do świecy :)Myślałem że żonka ropy zalała bo akurat z CPN-u wróciła.Całkowicie NIEZAWODNA ! I wspaniała do prowadzenia , za każdym razem nawet dziś jak do niej wsiadam to micha cieszy ,będzie Żal skarbeńka a...
~pysio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Najlepsze Auto jakie do tej pory jeździłem miałem głownie niemieckie Audi, ale teraz nigdy nie zmienię zdania nie ma to jak japoniec. Części w rozsądnej cenie chodzi o to że nie ma podrób jak w golfach co roku wymiana tych samych części tu jak coś zrobisz to masz z głowy problem.
~gansta23
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ogólne fajne autko do jeżdzenia tylko trzeba kupić zadbany egzmplarz i dbać o niego a będzie długo służyło. Ogólnie bardzo dobry silnik, komfort podróży, ładny wygląd, dobre wyposażenie i niska cena. Na minus usterki które wymienełem wcześniej.
~kiler00718
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie pojazd nie jest zły w sumie każdy ma jakieś wady jednak w stosunku ceny do jakości to pierwszorzędny wybór pojazd doskonale wyposażony w porównaniu do innych modeli mnie wyniósł on 12000zł za 11 letnie auto z praktycznie nowym silnikiem jest duży bezpieczny nie przyciąga uwagi złodzieja teraz tylko wsiadam i jeżdżę
~PkS
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Powiem tak... dlugo sie zastanawialem co kupic, duzo czytalem o tych wlasnie mazdach i gdybym mial kupic cos jeszcze 100 razy to bylaby to ta mazda. Jestem w pelni zadowolonym uzytkownikiem. Auto kosztowalo 7300...nie zamienilbym na zadnego nowego Fiata czy Forda za 40000!
~mario
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Dobre rodzinne i niezawodne auto. Założenie porządnej instalacji LPG bardzo obniża koszty eksploatacji. Jest wygodne. Nadwozie jest ocynkowane, więc nie ma problemów z korozją jeśli auto nie było u blacharza. naprawdę polecam.
~Loki freerider
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
kupione gdy miało (ponoć) 68tyś przebiegu i założony gaz, teraz 282tyś i jako takich większych problemów z madzią nie było,nie licząc regulacji gazu i innych związanych z dużym przebiegiem i całokształtem eksploatacji.brakuje klimy i wspomagania.
~ediada
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Kupiłem Mazdę zupełnie przypadkowo. To jest mój pierwszy japończyk. Nie przesiądę się już nigdy na auta niemieckie. Nie wiem z jakiego powodu ale Mazda w Polsce jest niedoceniana. W Niemczech jest bardzo popularna. Mazdy to auta dosyć dobrze wyposażone, bezawaryjne porównując konkurencję. Następne auto tylko japończyk, tylko Mazda (Toyota pod względem awaryjności wypada dużo gorzej, poszła niestety na masówkę).
Mazda 626 IV Hatchback