Lista ocen Mazda 626 IV Sedan 1.8 i 105KM 77kW 1992-1997 (20) - Całokształt

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Totalne zaskoczenie po całości, kupowałem to auto na "chwilę" a jeżdżę już piąty rok, bo praktycznie jest niesamowicie niesamowite - kultowy rocznik 1997 - jeszcze wyprodukowany w Japonii, w Hiroshimie z całą japońską filozofią produkcji, którą teraz tak się chwalą ale już praktycznie bez pokrycia bo kiedyś to była jakość a teraz to jest "jakoś" tam będzie - a korozja i cała reszta drobnych usterek na porządku dziennym bo...
~grzegorz76
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Autko kupiłem od kolegi z pracy i z perspektywy 3 lat i ponad 40 000 km powiem że warto było. 17 lat dla auta to sporo i może plastiki już odrobinkę trzeszczą, może fotel kierowcy troszkę się przetarł, może brak klimy doskwiera w lecie ale frajda z jazdy i tak nadal spora. Wielki plus takiego auta - za wielu na drodze nie spotkasz :) Wygoda, wygoda, wygoda - jak ktoś lubi w kanapie jeździć to polecam.
~Rave
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Trwałe niezawodne auto o ponadczasowych kształtach. Wygodne podróżowanie, nie ma porównania z europejskimi autami w podobnej klasie, zabezpieczenie antykorozyjne na 5+. Zadbane i otoczone opieką, będzie służyło właścicielowi długie lata. Delikatne blachy, (drzwi) łatwo mogą zostać uszkodzone np na parkingu.
~tylkojapońce
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
cóż by tu ...może to ,że miałem wcześniej niemieckie auto i myślałem że to porządny samochód ale odkąd jestem posiadaczem Mazdy 626 każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu ,że Niemcy powinni uczyć się u Japończyków ;solidności ,niezawodności ,stylistyki ...... Normalnie qrna kocham to auto !!!
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Ogólnie autko jest godne polecenia mało pali ma kopa jest lekkie i dobrze się trzyma drogi i daje radość z jazdy tylko nie poleca wyjeżdżonych egzemplarzy za 2 albo 3 tys bo to ruina
~Jaroslaw
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
duze wygodne auto - przede wszystkim niezawodne i stosunkowo ekonomiczne, troche drogie czesci, trudne do parkowania w zatloczonych miastach (Paryz)
~Kamil B
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Zawiodło mnie to auto, dużo napraw, mało mechaników zna się na mazdach, części używane i nowe drogie.
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Tanie auto w zakupie i tanie w utrzymaniu, oczywiscie trzeba poszukac zadbanego egzemplarza
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
bardzo wygodne duze auto , bardzo fajnie sie nim jezdzi wytrzymałe silniki i mocne zawieszenie.
~fliperqs
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Bardzo fajna i zgrabna furka, a zarazem szybka i niezawodna...
Mazda 626 IV Sedan