Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
I tu mazda jest naprawdę mocna. Samochód może nie jest zbyt komfortowy ale za to nadrabia jakością. Podobno Mazdy 626 były produkowane tylko w Japonii.Nie wiem czy jest to prawdą ale moją wyprodukowano właśnie tam. A za tym idzie wysoka jakość samochodu. Widać to chociażby po spasowaniu drzwi, które zamykają się leciutko i wydają przyjemny dla ucha odgłos. W środku materiały przyjemne w dotyku a jednocześnie bardzo trwałe. Dla porównania polo...
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Miałem jedną przygodę z zaciskiem tylnego hamulca. Tłoczek się zapiekł i nie chciał odbić.Ale kupiłem zestaw uszczelek i po problemie. Drugi problem to zauważyłem rdzę na dole drzwi,którą od razu zrobiłem, ale to jest problem Mazdy z tamtych lat.
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
musiałem wymienić uszczelkę kolektora dolotowego powietrza. problemem jest też częste zapiekanie się hamulców. raz na jakiś czas muszę je przeczyszczać. wymieniałem również czujnik ABS-u
~Juby323@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
auto bylo po wypadku wiec abs nie dziala!! ale i tak ni ebyl za dobry ;] po za tym czujka poduszki pasazera czesto sie psuje!! sprzeglo po 160000siadlo ale ja mu sie wcale nie dziwie przy mojej jezdzie:d
~Franek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazda pod tym względem jest rewelacyjna. Kompletnie nic się nie dzieje. Wiadomo trzeba coś tam od czasu do czasu wymienić w zawieszeniu czy żarówkę z przodu, ale ogólnie super.
~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kupiłem zadbany, klubowy samochód z oryginalnym przebiegiem. Wszystkie części eksploatacyjne wyciągam jeszcze oryginalne. Nic się nie zepsuło. tak jak w poprzedniku serii GE.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zdarzyło sie ze spaliły się żarówki i ostatnio nawet wymieniłem rezystor nawiewu powietrza, bo przestał działać. A po za tym nic się nie dzieje.
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
żadnych awarii, auto używanie 12h na dobę. Przez osobę znającą sie na samochodach, podkreślam. To nie przechwalona Toyota ani nissan. To cos Więcej.
~MILO58
Kombi 2.0 115KM 85kW
JEŻDŻĘ DOPIERO ROK WIĘC NIE MAM CO OPISAĆ,JAK DO TEJ PORY NIC SIE SPECJALNIE NIE PSUŁO
~gumisz@epf.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
polecam :) mazda ma dożywocie umnie brak jakich kolwiek drobiazgów które by dawały osobie znać
Mazda 626 V Kombi