Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
I tu jest już różnie. Pokrętła wentylacji są malutkie a włączniki TCS i przeciwmgielnych tak usytuowane, że ciężko zapamiętać który jest do czego.Oprócz tego ergonomia w maździe jest raczej ok, chociaż w VW wszystko było jakoś tak lepiej przemyślane i uporządkowane, bardziej schludnie to wyglądało a to jest trochę naćkane. Przydałoby się na pewno więcej schowków, np otwierany podłokietnik. Te które są, mają raczej przeciętne wymiary. W Polo,...
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Obsługa intuicyjna, wszystko wiadomo, gdzie powinno być, fotele są spręzyste, po dłuższej drodze nie czuje się zmęczenia, jedynie co mi dokucza to to, że nie można podłokietnika kierowcy ustawiać na odpowiednią wysokość. Składanie tylnich siedzeń to bajka, zero siły a odsuwana tylnia kanapa i składane oparcie fotela pasażera to fajny bajer.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Tutaj jest wszystko pod ręką. Zresztą to auto daje tyle zadowoleni w podróży np. z fotela pasażera można zrobić stolik, z tyłu siedzenia można przesunąć do przodu powiększając i tak nie mały bagażnik, a oparcia tylnych foteli można położyć do tyłu i rodzinka może się przespać w czasie jazdy.
~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jak to w japończyku jest naprawdę dobrze. Każdy znajdzie bez problemu odpowiedni przycisk czy dźwignię. Gniazdo 12V w bagażniku jest też przyjemnym akcentem. Czyli doskonale.
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
kiedyś miałem passata Vw 1.8 T to miał b.niski współczynnik oporów powietrza, lecz na trasie przy podmuchach, było okropnie, w mazdzie sie tego wogle nie odczówa.
~Mariusz J.
Kombi 2.0 115KM 85kW
Japończyk dobrze skrojony na wymiar wszystko pod kontrolą intuicyjnie umieszczone przyciski, regulacje większości pomagają a nie przeszkadzają
~gumisz@epf.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
wszystko na swoim miejscu, nie mam sie do czego doczepić , moze tempomat w kierownicy , który razem z nią sie obraca , ale przyzwyczajiłem sie i jest ok
~Franek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wszystko jest pod ręką. Dość bogate wyposażenie umila podróż z rodziną ( full elektryka, klima, 4 poduszki powietrzne, ABS, TSC )
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
na poziomie ponadprzeciętnym. obsługa kokpitu intuicyjna, aczkolwiek niektóre przyciski wyglądają jak z auta z poprzedniej epoki.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ogólnie wszystko ma się pod ręką. Jak pierwszy raz wsiadłem do Mazdy miałem wrażenie że kiedyś jeździłem tym autem.
Mazda 626 V Kombi