Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Samochód jest naprawdę wielki w środku. Do tego tylna kanapa posiada możliwość przesuwania, przez co można zwiększyć jeszcze bagażnik. Co ciekawe podczas jazdy nie czuje się tej wielkości, może dlatego że 626 jest stosunkowo wąska. Miejsca jest wbród tak dla tych z przodu, jak z tyłu, a nawet dla psa siedzącego w bagażniku. Jedyne co, to daszek przeciwsłoneczny uderzający po głowie kierowcę, gdy ten chce zasłonić boczną szybę.
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
bagażnik większy niż w vw przejściówce z 1996r. A ponoc to rekord, chodzi o kombi po drugie ma możliwość suwania kanapy tylnej pod same przednie siedzenia co daje 1/4 większy bagażnik jesli trzeba. z przodu b.dużo miejsca u pasażera schowek wysoko nad kolanami duży plus. Z tyłu auta przy dsuniętych na max siedzeniach przednich z tylu osoby o wzroscie 185cm, maja miejsce nie narzekają, dwa podłokietniki po bokach kanapy.
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Świetnie. Bardzo wygodne fotele z podłokietnikiem nie mające trzymania bocznego niestety, tylna kanapa rónież wygodna. Jeśli kierowca i pasażer przednich foteli nie są zbyt rośli z tyłu można założyc nogę na nogę. Luksusowe warunki dla czterech osób. Bagażnik ustawny, szeroki ze schowkami po bokach i gniazdem 12V. Brawo!
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
jestem dość dużym facetem, a problemem z ilością miejsca za kierownicą nie mam! parę razy jechałem też jako pasażer czy to z przodu czy to z tyłu i również podróżowałem z należytym komfortem. lecz na dłuższe trasy w trzy osoby z tyłu to jednak kiepsko, ale to jak w większości aut osobowych.
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zacznę od wad- krótkie siedziska przednich foteli. Poza tym rewelacja. Przy odpowiednim ustawieniu fotela pokonałem 1200 kilometrów jako kierowca z chorwackiej Opatiji bez oznak zmęczenia. Z tyłu można założyć nogę na nogę. Bagażnik- spory, może gigant, ale na gniazdko 12v.
~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jest to duży, przestronny samochód. Idealny na dalekie podróże, najlepiej w czwórkę (piątka spokojnie się zmieści. Kufer ogromny... Cóż można więcej chciec?
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Z tyłu kanapa wyprofilowana na dwie osoby, tak,że trzy mają ciasno i niewygodnie. Jak ktoś ma troje dzieci to niech poszuka sobie innego autka.
~wojtek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Na ten rozmiar auta miejsca dużo. Możliwość kombinacji z siedzeniami przednimi, kanapą z tyłu. Przedni fotel pasażera po złożeniu oparcia stanowi stolik.
~Janek 44
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazda w kombi na 5. Fajny system rozkładania oparć z tyłu do spania lub powiększenia i tak nie małego bagażnika.
~Mariusz J.
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zastanawiałem sie nad kupnem Omegi w kombi, ale Mazda proponuje takie same parametry i nie jest tak awaryjna jak Opel.
Mazda 626 V Kombi