Lista ocen Mazda 626 V (215) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Słychać mocno silnik i odgłosy z zewnątrz. Ogólna przypadłość Mazd z tamtego okresu-głośne wewnątrz zwłaszcza przy prędkościach pow. 120km/h. Ja musiałem wygłuszyć wnętrze i teraz jest już nieźle.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jeśli chodzi o wyciszenie to nie jest najlepiej.Do prędkości 90km/h jest wporządku, ale później robi się coraz głośniej. Szczególnie słychać szum opływającego powietrza i szum toczenia opon.
~mysiowy
Kombi 1.8 100KM 74kW
Bardzo cicho, w porównaniu z 626 dti to jakby wogóle silnika nie było. Doskonałe firmowe audio W 626 można nieźle posłuchać muzyki. Najgłośniejszy z tego wszystkiego jest siłownik anteny automatycznej.
~Han Solo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jest OK. Mogłoby być lepsze przy dużych prędkościach ale też nie jest tak źle jak piszą niektórzy. Nie narzekam ale też nie cisnę często pow. 150km/h, bo nie do tego jest ten samochód.
~Bulgarien
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
Silnik diesla jest trochę głośny, ale nie ma co narzekać ogólnie jest wzglądnie cicho. Mi ten delikatny pomruk nie przeszkadza wręcz przeciwnie lubię słyszeć pracę mojego silnika.
~abedar
Sedan 2.0 115KM 85kW
To jest pięta tego auta moim zdaniem wyciszenie jest kiepski słychać każdy kamień uderzający w nadkole jak i inne dźwięki z zewnątrz oczywiście porównując do mojego poprzedniego auta
~Tomasz O.
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Oj tu słabo, niestety głośno, słychać dość wyraźnie szumy powietrza juz przy 100 km/h, oraz pracy twardego zawieszenia- trochę to męczy i psuje dobry obraz całkiem fajnego auta.
~tosman@tlen.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto dobrze wyciszone, przy spokojnej jeździe hałas z zewnątrz nie przeszkadza. Głośniej robi się powyżej 3500obr./min. lub 130km/h na V biegu, ale w granicach rozsądku.
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Tutaj tylko przeciętnie. Mam na myśli głównie wieksze prędkości. Ale od czego jest radio :) W każdym razie to nie jest samochód dla ludzi, którym zależy na dobrym wyciszeniu auta.
~jerry222
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Tutaj niestety największy minus tego auta. W środku silnik słychać niemiłosiernie. Japończycy się nie postarali wyciszając ten model mazdy. od 2000 obr robi się bardzo głośno