Lista ocen Mazda 626 V (215) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
TO NAJGORSZA WADA TEGO SAMOCHODU ! jest głośno tak do 110 km/h jest oki niestety powyzej tej predkości samochód dla mnie jest na końcu listy wszystkich samochodów tej klasy !!! słychac walczące zawieszenie jadąc po POLSKICH drogach oraz boczny wiatr \" niewiem może w japoni jezdza w tunelach \" niestety wyciszenie auta jest tragiczne!!! Pomogło wygłuszenia grodzie od silnika do środka oraz bagaznik /dodatkowo wydałem 1200 na sprzet car-audio...
~MecLuk
Hatchback 2.0 136KM 100kW
To jedyny minus tej Mazdy. Komora silnika nie posiada wyciszenia!!! No może jakiś kaprawy filcyk podklejony pod maską. Thalia mojej żony jest cichsza bo po prostu ma wyciszenie. Mam nawet taką teorię, że niskie spalanie tego modelu jest wynikiem ogłuszania kierowców silnikiem przy przekraczaniu prędkości powyżej 110 km/h. W tym aucie silnik wyje jak stara wiertarka, opony słychać jak na motorze a odgłos wody z kałuż słyszymy w dolby stereo. To...
~mikolaj94
Hatchback 2.0 136KM 100kW
TRAGEDIA ! przez pryzmat wszystkich aut jakimi jeździłem, tutaj wyciszenia nie ma w ogóle. Nie wiem do końca co jest tego przyczyną, ale chyba wszystko po trochu. Wydech (CAŁY) mam nowy, opony - nowe, drzwi ? drzwi wygłuszył mi matami STP gold, profesjonalny serwis, zapłaciłem za to tysiąc zł... i co ? G****, tragedia, krew z uszu i tyle. Najgłośniejsze auto jakim kiedykolwiek jechałem. Nic mu nie dorówna.
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
A tu się Mazda nie popisała, zwłaszcza w wersji przed liftem. Wyraźnie słychać silnik(bardzo słabe wyciszenie przegrody silnikowej)zwłaszcza w górym zakresie jegoobrotów.Konstruktorzy również pożałowali na wyciszenie drzwi, podłogi i dachu, tak że przy wyższych prędkość hałas powietrza jest nieznośny.Wentylacja na I i II biegu jest stosunkowo cicha ale potem jest głośna
~Artur G.
Sedan 2.0 136KM 100kW
Miałem mazdę wcześniej, więc bardzo zaskoczony nie byłem, ale spodziewałem się, że w aucie będzie ciszej. Kiedy stoi, zdarzało mi się uruchamiać uruchomiony silnik - jest cichutko. Niestety, kiedy jedzie jest już gorzej. Najbardziej słychać silnik. Są osoby z powodzeniem wygłuszające matami kabinę, ale aż tyle chęci do pracy, to nie mam :)
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Oj tu jest nieciekawie. Samochód jest słabo wyciszony. Całość ratuje cichutki silnik ale w wersji z diesel'em to raczej współczuję. Nie znaczy to oczywiście że samochodem nie da się jeździć, po prostu silnik słychać trochę bardziej niż w innych markach, szczególnie jest to zauważalne podczas jazdy po mieście. Z czasem można się przyzwyczaić.
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
To zdecydowanie pieta achillesowa tego auta, mogli to podratować dobrym zestawem audio ale jest średni. Gdybym nie jechał 4 sztukami Mondeo Mk2 to dałbym 1 gwiazdkę, jednak tam jest metr mułu, w Maździe da się prowadzić rozmowy przy 120 na autostradzie w Mondeo wszyscy siedzą cicho bo szkoda gardła, więc zawsze może być gorzej. :)
~Lukasz
Sedan 1.8 90KM 66kW
podczas posotoju silnik calkowicie nie szlyszalny, mozna nawet sie zastanawiac czy aby napewno jest zapalony :) podczas jazdy jest komfortowa, nie chuczy za bardzo nie gwizda, jest OK. Powyżej 130 km robi sie delikatnie glosniej ale z takimi predkosciami nie jezdzi sie codziennie tym autem
~kolo1989r
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Na postoju nawet nie slychac pracy silnika. Juz nieraz znajomi chcieli odpalac auto, bo mysleli iz jest wylaczone. Podczas jazdy troche gorzej, lecz jezdzilem duzo bardziej halasujacymi i slabiej wyciszonymi autami. A tak a propos to system naglasniajacy jak na seryjny to dziala naprawde super.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V
6,9
8,4
~Endriu
Kombi 2.0 136KM 100kW
Silnik moglby ciszej chodzic na niskich obrotach, ale w koncu to diesel. Poza tym jakies szumy z tylnej osi dochodza, ale w serwisie, ani nigdzie indziej nie moga mi tego wyjasnic i uwazaja ze jest wszystko w porzadku. Brzmi jak cos w lozyskach, ale wg. specow od tego jest ok! Pozostaje mi z tym jezdzic:)