Lista ocen Mazda 626 V Sedan (56) - Widoczność

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Tu w porównaniu zwłaszcza z nowszymi autami same plusy. Po 1 dobrze widoczna maska, przez co łatwo jest wyczuć gabaryty auta. Podobnie z widocznością do tyłu. Jedyne co może przeszkadzać w sedanie to gruby słupek C. Na pewno widoczność po skosie dobra do przodu - słupek A nie tworzy z obudową lusterka wielkiej czarnej dziury. Również lusterka wsteczne super. Bardzo dobre światła, szklane klosze lamp robią dużą różnicę.
~depe74
Sedan 1.8 100KM 74kW
Widoczność do tyłu mogłaby być nieco lepsza, ale przy takich gabarytach i typie nadwozia jest to do zaakceptowania. Zamontowane czujniki parkowania sprawiają jednak, że ten mankament nie utrudnia użytkowania. Widoczność na boki i do przodu bez zarzutu.
~tosman@tlen.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Widoczność do przodu i na boki dobra, natomiast do tyłu średnia - z pozycji kierowcy nie widać tylnej pokrywy bagażnika (przy wzroście 180cm) - przy parkowaniu tyłem trzeba się mocno posiłkować lusterkami i sporym wyczuciem.
~m626
Sedan 2.0 115KM 85kW
Wiadomo, że samochód ma 14 lat, więc nie można porównywać go do konstrukcji 10 lat młodszych :) Mnie w zupełności wystarcza. Welury, klima, wystarczająco miejsca dla kierowcy i pasażerów.
~Lukasz
Sedan 1.8 90KM 66kW
widoczność jest dobra, wystarczająca żeby czuś się bezpiecznie i nie korzystać z pomocy innych osób przy wyjezdzaniu/wjezdzaniu na parking. Wszystko mozna ogarnąc lusterkami i w szybie tylnej
~Estwalk
Sedan 1.8 90KM 66kW
hmmm najgorzej w deszczu, ponieważ zarówno tylna szyba jak i boczne lusterka zapadane - nic nie widać. Nie wiem czy w chatbacku jest tylna wycieraczka, ale mi jej w sedanie brakuje. Pozatym widoczność bdb.
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
Widoczność super niewiem o czym pisali moim poprzednicy przód tył boki lusterka zbednym wydatkiem czujniki parkowania jezdziłem wieloma passat vectra accord i mazda nr 1
~Hajdes
Sedan 2.5 V6 167KM 123kW
Z tym w samochodzie nie mam problemów zarówno przód jak i tył jest widoczny bez żadnych zastrzeżeń i nie mam problemów z parkowaniem wiec czujniki nie potrzebne ;)
~Marcin
Sedan 2.0 115KM 85kW
Świetna widoczność. Pomagają grzanei el. ustawiane lusterka. Brakuje mi tylnej wycieraczki czasem -ale to sedan, one wycieraczek z tylu nie miewają ;)
~widiath
Sedan 2.0 115KM 85kW
Super, choć wkurza mnie asferyczny fragment lusterka kierowcy zniekształcający obraz przy wcofywaniu w bardzo wąskie miejsce parkingowe.
Mazda 626 V Sedan