Lista ocen Mazda CX-30 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW od 2020 (50) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emilia
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
W tej klasie i cenie to jest jeden z najlepiej wyciszonych samochodów. Dźwięk silnika jest przyjemnie wyciszony i jest fajnie niski. Dobra izolacja od otoczenia. Przy prędkościach autostradowych można swobodnie rozmawiać w kabinie bez podnoszenia głosu.
~lognith
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Silnik wyraźnie słyszalny w wyższym zakresie obrotów, co głównie objawia się przy dynamicznym przyspieszaniu. Dość głośno przy zimnym silniku. Przy jeździe ze stałą prędkością komfort akustyczny bardzo wysoki.
~Dorota
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przy wyższych obrotach silnika jest dość spory hałas, przy spokojnej jeździe w mieście można porozmawiać lub posłuchać muzyki. Nie jest to mercedes ale wyciszenie jest bardzo przyzwoite.
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jak się jedzie spokojnie, tak do 120 km/h w ogóle nie słychać silnika tylko szum opon - i to bardzo cicho. Do 140 km/h auto po prostu ciche. Do 160 km/h można dalej słuchać radia.
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
BOSKIE! Nigdy nie jechałem tak wyciszonym samochodem. Jest to największy plus. W połączeniu z zestawem Audio Bose tworzą idealne połączenie.
~Marian
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Poza szumem opon przy wyższych prędkościach to jest dobrze wyciszona. Spokojnie mozna sluchac muzyki płynącej z systemu nagłośnienia Bosse.
~Paweł
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jest dużo lepiej niż w 3, jednak słychać szum opon. Myślałem że to przez zimówki bo auto kupiłem w grudniu, ale po zmianie na letnie jest taki sam szum.
~regpurp77
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Silnik podczas równej pracy jest wyciszony dobrze. Slychać alternator, koła i wiatr jak w starych samochodach.
~Piotr
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jedynie przy bardzo ostrym traktowani silnik się przebija do środka i minimalnie nadkola ale tylko na kiepskim asfalcie .
~Spike
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Cx3 wygłaszałem i tu chciałem ale jeszcze nie zrobiłem i nie zrobię bo nie ma takiej potrzeby