Oceny Mazda CX-30

Najnowsze oceny Mazda CX-30

~pab567
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Mazda CX-30
Choć jest kila rzeczy, które przeszkadzają lub których brakuje, to generalnie jestem z samochodu bardzo zadowolony. Szkoda, że przy zamawianiu nie ma opcji wybory innego rozmiaru kół - dla mnie (50+) na felgach 18" jest trochę za twardo, wołałbym mieć od razu możliwość zamówienia auta na 17-tkach - a gdyby jeszcze można było wybrać od razu opony całoroczne to byłoby genialnie. Adaptacyjny tempomat mógłby mieć opcję predykcyjną i np. zwalniać...
~Paweł
Mazda CX-30
Auto piękne i wygodne. Dorze zbalansowane zawieszenie jak na polskie drogi. Jest parę rzeczy które irytują. np automatyczny hamulec ręczny którego nie da się w prosty sposób wyłączyć żeby nie działał w automacie, funkcja Auto Hold którą trzeba włączać za każdym odpaleniem silnika, plastiki na wysoki połysk które rysują się nawet po przetarciu ich dłonią. Jednak to nie wpływa na pozytywną ocenę całego samochodu. Mazda odwaliła kawał dobrej...
~Adam
Mazda CX-30
Auto byłoby super, gdyby nie usterki i komplikacje. Pierwsza sprawa to lusterka. Po 6-ciu miesiącach problem z pierwszym. Potem z drugim. Efekt, stwierdzono uszkodzenie mechaniczne i brak możliwości naprawy gwarancyjnej. Po "geście" Mazdy zapłaciłem za wymianę, a lusterko od Mazdy. Teraz drugie czeka na wymianę. Po 19,5 tys. km stuki w prawym przednim zawieszeniu. Wizyta w serwisie - do wymiany jakaś poduszka gumowa amortyzatora. Czekam na...
~Paweł Barabola
Mazda CX-30
Wygłuszenie ekstra, wykończenia wnętrz podjeżdżające pod premium, świetnie układa się w zakrętach, oświetlenie adaptacyjne LED genialnie się sprawuje a widoczność jest genialna, co pozwala zobaczyć sarny i inne zwierzyny z dalekiej odległości i odpowiednio zareagować. Minimalizm pokręteł i guzików na desce sprawia, że auto wewnątrz wygląda jak laska biskupa z "Klera" - ..."skromnie, ale ładnie", co ja uważam za pozytyw.
~Krzysztof
Mazda CX-30
Małe niedogodności: Zdarza się się np. że nie działa otwieranie drzwi przez dotknięcie klamki. Czy też komunikat o wyładowanym akumulatorze przy sprzątaniu samochodu. Poza tym jestem wręcz zachwycony.
~Robert
Mazda CX-30
Po półrocznym użytkowaniu żadnych zastrzeżeń, a wręcz zachwyt nad funkcjonalnością i dopracowaniem samochodu w każdym szczególe. Z każdym przejechanym kilometrem rośnie przekonanie nad słusznością i przydatnością wielu rozwiązań traktowanych na początku jako zbyteczne gadżety.

Usterki Mazda CX-30

Mazda CX-30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Manuela Gretkowska
Mazda CX-30
Bezpieczny, świetne kamery cofania i ostrzeżenia. Wygodny fotel. Zmieniam na e-skyactivx, mniej pali i zrywniejszy, to bedzie moja 3 mazda. W każdej nawigacja mazdy. Witasz mercedesa "Hej mercedes" i prawie możesz z nim pogadać. Mazda nie rozumie co drugiej komendy. Panel tez mógłby wizualnie być nowocześniejszy, zbliżony do Ipada, a nie skrzynki pocztowej.
~Jacek Pałka
Mazda CX-30
Samochód w prawdzie piękny, świetnie wyposażony, podchodzący pod klasę premium, lecz jego sprzedaż z wyczerpanym akumulatorem nastręczyła mi tylko kilka zbędnych przygód. Dwa razy odmówił posłuszeństwa (nie chciał zapalić), dwa pobyty w serwisie. Diagnoza - samochód w porządku, akumulator nie spełnia normowych wymogów. Całe szczęście, że Serwis Mazda Warszawa ul. Puławska 516 postanowił go wymienić w ramach akcji Handlowej, nie gwarancyjnej.
~Artur
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Mazda CX-30
Wygodny, cichy, ekonomiczny. Bardzo ładny z wyglądu. Świetnie działające systemy wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa (trochę przewrażliwione, ale w normie). Bardzo dobre materiały wykończeniowe, świetnie spasowane. Bardzo fajne audio i intuicyjny system multimedialny. Sprawne komendy głosowe. Rewelacyjne światła. Jestem bardzo zadowolony, lubię nim jeździć.
~Endorfina
Mazda CX-30
Fajne auto, ładna sylwetka, super się prowadzi, dobrze wyposażona za te pieniądze. Jestem mega zadowolony. Kolejny raz też bym kupił Mazde cx30. Robi pozytywne wrażenie na zewnątrz oraz z jazdy. Kupiłem auto nie oglądając na żywo i jest to najlepszy wybór jaki mogłem zrobic.