Ocena kierowcy - Mazda CX-5 I SUV Facelifting

Tomek, 7 lat temu
Silnik 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Rok produkcji 2016
Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Na razie trudno rzetelnie ocenić całokształt, z uwagi na krótki okres jego posiadania, lecz idzie wszystko w dobrym kierunku, aby było 5 gwiazdek
Jestem miło zaskoczony. Może nie ma szału z dynamiką, ale jest, na moje potrzeby i oczekiwania, aż za nadto.
Bez uwag. Czasami "1" wymaga ponownego wysprzęglenia. Pewnie, jak nie minie, to zgłoszę to do serwisu.
Do 120 Km/h jest bardzo dobrze. Powyżej, jakoś niepewnie trzyma się drogi. Może to sprawa faktu, iż poprzednio jeździłem limuzyną i był inny komfort przy większych prędkościach. Jest OK
Wydaje się być ok. Do tyłu przez szybę tylną lipa, ale od tego jest kamera i lusterka :-)
Wszystko jest tam, gdzie być powinno. Nie odnoszę się do faktu przyzwyczajeń z innego samochodu :-). Czasami jest wesoło
Da się oddychać i jest ciepło lub zimno. Jest OK.
O tak, dla mnie niewysokiego (180) jest bardzo OK. Do bagażnika, po położeniu tylnych siedzeń wchodzą dwa rowery szosowe (po zdjęciu przedniego koła i obniżeniu siodła) :-) Żaden bagażnik na dach i tył :-) Komfort
Nie wyłączam radia, więc zawsze mam głośno, taż że nic z zewnątrz nie dochodzi
Na razie 5 lat gwarancji przede mną więc śpię spokojnie. Nie liczę ubezpieczenia. Ile kosztują przeglądy i wymiana części eksploatacyjnych - zobaczę, nie stresuje się tym - na razie :-( (podobno nie jest tanio
Mogło być taniej w zakupie; no może źle negocjowałem. Ale jak się zdecydowałem na zakup to musiało być OK :-)
Na razie OK. Nic się nie dzieje
Wrrrr - oby nie było