Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW 2012-2015 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chabix
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Jak już pisałem wcześniej, układ jezdny - jak dla mnie - jest idealny. Samochodem nie buja i nie rzuca. To zasługa jego sztywności (co może zrazić kierowców ceniących sobie przede wszystkim komfort). Jeżeli oczekujesz komfortu, jakim cieszą się limuzyny, to proponuję inny samochód. Ale dla kogoś kto chce prowadzić suv'a i wchodzić w zakręty stylem trochę przypominającym samochód sportowy - to polecam z czystym sumieniem. Napęd na 4 (tzw....
~Andrze z Bydgoszczy
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Super. Auto śmigało jak po szynach. W zakrętach jak osobówka. Rewelacja. Hamulce spoko, ale potrafią trzeszczeć podczas ruszania pod górkę jak układ "wstrzymuje" auto na wzniesieniu. Układ kierowniczy, wspomaganie - pierwsza klasa. Auto jedzie prosto jak jedzie się szybko, kierownica ładnie "sztywnieje". Nie to co w Nissanie Kaszkaju czy Renault Kajar - tym się nie da jeździć - kierownica luźna przy każdej prędkości.
~Adam
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Dość sztywno, ale tak miało być. Mam koła 19" więc nie ma mowy o zawieszenie jak w Lagunie. Układ kierowniczy, zawieszenie - dla mnie bomba. Mniej buja na łukach niż RAV4 3 generacji (2010). Hamulce takie sobie - mogły by być trochę "pewniejsze".
~niesamowite
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Jak to zwykle w Mazda, precyzyjne, jedzie jak po szynach i dość komfortowe. Przyzwoity kompromis pewności prowadzenia i wygody.
~Tomasz K
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Super się prowadzi, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych
~mazdafan
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Tu jest ok, auto klei się jezdni jak osobowe.
~Nidy więcej mazda
Mogłoby być lepiej ale jest ok