Lista ocen Mazda CX-60 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
SUV 3.3 e-Skyactiv D 200KM 147kW
Nie wiem czy to przypadłość wszystkich modeli, ale w moim jest jakiś defekt kluczyka immobilaizera, który notorycznie wyczerpuje w krótkim okresie baterię. Kluczyk działa ok 1-2 tygodni i następnie trzeba wymienić ponownie baterię. Jestem umówiony w serwisie w tej sprawie, zobaczymy co zdiagnozują.
~Greg
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Stuka zamek tylnej klapy. Podczas startu pełnym ogniem coś brzęczy w napędzie jak by opierał się w części o nadwozie. Co chwilę konieczne update softu. Wszystkie niestety w serwisie. Brak OTA to słabość.
~Maksymilian
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Podskakuje troche mocniej niż moje wcześniejsze doświadczenia na "leżących policjantach" jednak w całości doświadczeń to sporadyczny drobiazg
~Marcin Bruczkowski
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Sporo drobnych problemów w początkowym okresie, na szczęście większość już usunięta przez aktualizacje oprogramowania.
~Paweł
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Pojawiło się dziwne trzeszczenie dochodzące z ok. kierownicy prz zmianie położenia. Serwis szybko rozwiązał problem.
~Misiek
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Ogólnie Mazdy są dobrymi samochodami, ale trzeba poczekać na wersję 2 albo nawet i 3.
~Misiek
~Witold
SUV 3.3 e-Skyactiv D 200KM 147kW
Prują się oparcia tylnych foteli i serwis nic z tym nie zrobił - takie odbijanie piłeczki.
~Jarosław
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Jeszcze na drodze nie stałem, walczę z wadami fabrycznymi
~SEBAHO
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Na razie brak (wad wieku dziecięcego nie uważam za usterki)