Lista ocen Mazda CX-60 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Kilka udogodnień jak bezprzewodowy android auto, bardzo wygodne pokrętło sterowania w konsoli między kierowcą a pasażerem, które na tyle intuicyjne że nie wymaga patrzenia na nie, szok że wcześniej tego nie odkryłem. Mega wygodna kierownica z pełnym sterowaniem kluczowymi systemami. Razem z pokrętłem po środku wszystko pod ręką
~Paweł
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Duża funkcjonalność, wszystkie przyciski, pokrętła bardzo intuicyjne i w pełnym zasięgu kierowcy. Fotel na początku wydawał się, jakby miał za krótkie siedzisko i słabe trzymanie boczne. Po przejechaniu 2000 km uważam, że są wygodne i ergonomiczne.
~Greg
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
System rozpoznawania kierowcy trafia raz na pięć prób. Za długo trzeba czekać na odblokowanie dźwigni zmiany biegów po uruchomieniu trybu READY.
~Wojtek
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Trzeba samemu dobrać ustawienia. Nie polegajcie na systemie Mazdy dopasowującym ustawienie fotela kierowcy według wzrostu.
~Jarosław
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Ergonomia jest bardzo dobra, niestety elektronika psuje to wrażenie, po prostu jej działanie jest tragiczne.
~Misiek
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Kształt okej, zaś charakter SUV będzie zawsze mało opływowy.
~Misiek
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Kształt okej, zaś charakter SUV będzie zawsze mało opływowy.
~Piotr
SUV 3.3 e-Skyactiv D 200KM 147kW
Źle wyprofilowane fotele, brak przedłużenia siedziska kierowcy.
~Marcin Bruczkowski
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Jak to w Maździe - bardzo dobra, wszystkie układy proste i instynktowne w obsłudze.
~Tomek.
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW