Lista ocen Mazda CX-60 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarosław
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Niestety nie wiem co mnie zaćmiło, że kupiłem to auto, pewnie to tak jak z kobietą jest ładne i na tym koniec. Za 300 tyś. oczekiwałem dużo więcej, Niestety Lexus przewyższa mazdę jakością, ale jego wygląd nie koniecznie się musi podobać.
~Maksymilian
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Trochę szok. W tej cenie nie spodziewałem się takiego wnętrza i jakości wykończenia i wyposażenia. Wcześniej za połowę tych rzeczy dopłacałem. Plastiki i wykończenia pierwsza klasa, patząc po kolegach z niemcami, hmmmm moga pozadrościć
~Greg
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Bimmer w podobnym konfigu kosztuje około 100k PLN więcej i nie jest specjalnie lepszy. Reszty z natury FWD konkurencji nie biorę do porównania.
~Piotr
SUV 3.3 e-Skyactiv D 200KM 147kW
Auto reklamowane jako premium nie spełnia warunków tej klasy. Głównie z powodu niekomfortowego zawieszenia i głośności w kabinie
~SEBAHO
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Za tą cenę trudno kupić inny podobny samochód z takim wyposażeniem, ale do premium to trochę brakuje
~Marcin Bruczkowski
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Był bardzo dobry, kiedy kupowałem rok temu, teraz, po podwyżkach, powiedziałbym że już tylko dobry.
~Tomek.
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
W tej cenie nie kupi się żadnego tak wyposażonego samochodu z silnikiem sześciocylindrowym !!!
~Paweł
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Na razie, bez kosztów serwisowych, - w moim przypadku (głównie jazda do 60 km/dzień)- Super.
~Kamil
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Zanim kupiłem sprawdzałem wszystko do pewnej ceny ( nie 300 tyś zł ) i Mazda wychodziła dla mnie najlepiej .
~Jacek
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
duże wygodne szybkie auto za rozsądną cenę - niższą niż u konkurencji