Lista ocen Mazda CX-7 (58) - Widoczność

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Tu spora niespodzianka: lusterko wsteczne jak z "malucha". Spodziewałem się co najmniej interferencyjnego. Po za tym widoczność znośna (grube słupy przednie, no ale coś za coś =bezpieczeństwo). U mnie można jeszcze pooglądać gwieździste niebo sierpnia. To lusterko też wybaczam z uwagi na inne ochy i achy. Boczne lustra bardzo ergonomiczne. Brak elektr. składania lusterek bocznych.
~Tofikkiller
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Jak na suv auto ma krótki przód. Więc do przodu jest nieźle. Parkowanie tyłem, lustra są ok i można je dobrze ustawić. Ale gdyby nie Kamera cofania. Fizycznie nie da sie go zaparkować :-). W sensie nie uszkadzając zderzaka... ale pozycja siedzenia wyżej daje komfort pewnego manewrowania i dobrej oceny odległości w przedziale +/- 15 cm.
~Piotrek
SUV 2.3 258KM 190kW
Przednie słupki są tak dziwnie pochylone, że czasem nie widać tego, co by się chciało zobaczyć. Enigmatycznie to brzmi, ale ten fajny design ma taką cenę. Raz o mały włos babci nie rozjechałem na przejściu, choć najpierw stanąłem. Po prostu słupek mi ją zasłonił. Żona też narzeka, że w x-trailu widać koniec maski, a w maździe nie. Może to i wada ...
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Jest rewelacyjnie , zwłaszcza przednia szyba , olbrzymia i dość mocno pochylona efekt super , dzięki temu auto ma bardziej drapieżny wygląd , czujniki cofania przód jak i tył przydają się, niestety prawdopodobnie większość dilerów(PL) montaż takiego dodatku zleca fachowcom u siebie na warsztacie co nie dla wszystkich jest satysfakcjonujące.
~Jarek456
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Duża przednia szyba daje bardzo fajną widoczność do przodu. Niesty ograniczoną przez grube boczne słupki. Należy zachowywać ostrożność przy skręcaniu, kiedy mamy przed sobą pasy i pieszych. Widoczność do tyłu dobra. Boczne lusterka, duże, idealne do wymiarów samochodu. Zapewniające bardzo dobrą widoczność.
~mk
SUV 2.3 258KM 190kW
Widoczność do przodu b. dobra - denerwuje tylko szeroki nieoczyszczany pas przy lewym słupku (za niskie ustawienie wycieraczek?) Widoczność do tyłu gorsza (wskazane czujniki parkowania). Lusterka boczne duże z bardzo poręczną regulacją.
~takijedenzestolycy2
SUV 2.3 258KM 190kW
widoczność może być, w nowych autach co raz gorsze rozwiązania, żona jaeździ Evoque - to jest dopiero porażka, w cx7 z tyłu oczywiście czujniki parkowania niezbędne, przydałaby się kamera, ale tak jest we wszystkich autach
~Lechu 7
SUV 2.3 258KM 190kW
Tak jak w innych komentarzach przednie pochylone słupki to tragedia,mnie widać z boku jak człowiek wchodzi na pasy dla pieszych, trzeba czasami uważać jak się wjeżdża. Pozostała widoczność ok.
~Robert
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
duza przednia szyba i lusterka na plus ,wysoka pozycja na plus ,jednka obraz z kamery problematyczny. jeszcze nigdy nie udąło mi sie zaparkować prosto tyłem korzystajac z obrazu z kamery.
~Kaarol
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
do tyło całkiem spoko choć kamera cofania ma mały wyświetlacz i trzeba się przyzwyczaić a do przodu to na trasie niezłe ale na parkingu ciężko wyczuć przód pojazdu, brak czujników parkowania