Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Mazda CX-7

~Kamiński Waldemar
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Mazda CX-7 I
Dotychczas bezawaryjne(serwisowane w ASO)Wyróżnia się stylistyką. Wciąż sprawia wiele radości i zwraca uwagę nieznajomych.
2,8
~jarecki75
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Mazda CX-7 I
NIE POLECAM! Po zakupie z przebiegiem 55tys mil lancuch do wymiany! koszt 3.5k zl. Teraz Silnik do remontu - panewka przy przebiegu 120k! MAZDA WIE O PROBLEMIE (zatykajacy sie smog)I NIC NIE ROBI! Klient zostaje sam z ogromnymi kosztami. Wczesniej mialem Mazde 6 2.0 diesel i stalo sie to samo. Ogromne straty finansowe! Szmelc i tyle!
~Kaarol
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Mazda CX-7 I
samochód jest przeciętny, spodziewałem się czegoś innego, pomimo duzych rozmiarów zewnętrznych jest ciasny w środku i ma mały bagażnik, fotele są niewygodne, ergonomia po japońsku (przyciski porozrzucane po całym kokpicie) słaba jakość powłoki lakierniczej i łatwo się rysuje, słabo zabezpieczone podwozie ale to chyba standard w mazdach, na plus zaliczam niezłą elastyczność i bardzo dobre trzymanie się drogi
~Kriss
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Mazda CX-7 I
W sumie niewiele rzeczy, do których można się przyczepić. Zawsze jest do czegoś, ale nie ma ideałów. Po kradzieży trudno mi się zdecydować na cokolwiek innego.
~Tomasz W (www.wasylyszyn.com)
Mazda CX-7 I
Zwazywszy na to ze zyje uwazam ze to swietny samochod. Sluzyl mi doskonale do konca. Szkoda ze tak krotko. Na liczniku mialem 4800 km. Ale to juz "nie jego wina".
~kolotz
Mazda CX-7 I
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, mój jedyn błąd to zakup auta w salonie EM-Cars DYGA - stanowczo odradzam - brak profesjonalizmu, chamstwo, zdawkowe traktowanie klienta i wiele innych. Auto godne polecenia.
~LUKTYR
Mazda CX-7 I
Właśnie wchodzi wersja europejska benzynowa ze skrzynią manualną.W połowie 2008 roku będzie dizel 2.2 /160 KM myślę że dizel będzie miał większe zainteresowanie,mając na uwadze to że do Polski wraca oficjalne przedstawicielsywo Mazdy.Puki co silnik benzynowy daje wiele radości z jazdy.Polecam ten samochód ludzą którzy dotychczas kupowalu kombi średniej klasy jest to wspaniała alternatywa.Prowadzi się go identycznie jak auto osobowe.Myślę że CX...
~tea4u
Mazda CX-7 I
Dlugo zwlekalem z kupnem tego auta poniewaz czekalem na diesla,jedna jazda probna rozwiala wszelkie watpliwosci,ktos kiedys powiedzial\"zycie jest za krotkie by jezdzic dieslem\"i w tym przypadku mial 100%racji. Ktos tu kiedys sie zastanawial dla kogo jest ten samochod?Odpowiadam:Auto to jest dla ludzi ,ktorzy cenia sobie komfort ,bezpieczenstwo i wygode nie zwazajac na prestiz marki. Dla tych ,ktorzy nie przeliczaja wartosci kazdego...

Dziennik kosztów dla Mazda CX-7

14,9
~werka
Mazda CX-7 I
dla kogoś kto poszukuje wrażeń z jazdy oraz czegoś pomiędzy sportem a modnym SUVEM nie ma innego wyboru
~mbx
Mazda CX-7 I
Auto z dusza albo kochasz i wybaczasz albo nie i szukasz innego...i tesknisz
Mazda CX-7

AUTOCENTRUM.PL S.A.