Lista ocen Mazda CX-7 (63) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kaarol
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
bardzo fajna w użytkowaniu. krótki skok i wyczuwane wrzucane biegu, fajnie leży w dłoni lewarek i jest w dobrym miejscu, Problem z synchronizatorem uznaje za przypadek
~Kamiński Waldemar
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Krótkie,precyzyjne przełożenia.Zdarza się niedokładnne wybieranie z ,,piątki" na ,,czwórkę".Naprawdę można ruszać bez szarpania.Choć nie zawsze-to prawda.
~stasiek30
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
pierwszy i drugi bieg trochę za krótki, później tylko lepiej. na 5 biegu samochód dostaje skrzydeł. Szósty bieg na trasie idealny dla ekonomicznej i dynamicznej jazdy.
~Tomasz W (www.wasylyszyn.com)
SUV 2.3 258KM 190kW
Czasem slabo wchodzi szostka. Nie podoba mi sie sposob wrzucania wstecznego, nigdy nie wiem czy mam jedynke czy wsteczny ( i raz dobrze jebnalem w slupek na parkingu).
~bary@rowery.wroc.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Krotki zdecydowany skok,biegi wchodzą precyzyjnie,zadnych dziwnych odgłosów,swietna ergonomiczna "gałka" Mam porownanie do nowego RAV4- w ravie skrzynia to niestety koszmar!
~Kuba
SUV Facelifting 2.5 161KM 118kW
5 biegowa skrzynia Forda daje rade, raczej bezproblemowa przez wymianach oleju, dobrze ze jest tryb manual w góry. brakuje trochę szóstego biegu ale co zrobić
~Robert
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
skrzynia to loteria raz kazdy bieg wchodzi idealnie innym razem czuc lekka niepewnosc. Po za tym jak mówia znawcy forum jest problem z walkami 2 i 4 biegu.
~Bartosz
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Po 113 tys km i regularnym serwisie od samego początku, rozpadła się skrzynia biegów: do wymiany dwa łożyska, wałek sprzęgłowy i dwa koła. Masakra
~sedael
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Skrzynia biegów pomiędzy biegiem 1 i 2 powoduje dziwne szarpanie autem, przez co nie da się płynie przyspieszać jeśli chcemy to zrobić szybko.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-7
9,2
12,5
12,8
~mazda maniak
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Skrzynia biegów pracuje bez zastrzeżeń choć wolał bym wersję automatyczna która swietnie sprawuje się w dużych miastach gdzie korki to nasza codzienność