Lista ocen Mazda CX-7 SUV (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mk
SUV 2.3 258KM 190kW
Dużo przestrzeni z przodu. Duży zakres regulacji fotela i kierownicy zapewni optymalną pozycję każdemu kierowcy. Fotele przednie wygodne i dobrze wyprofilowane. Plus za dużą szerokość wnętrza (żadnego trącania łokciami). Z tyłu, jak dla mnie wystarczająca ilość miejsca ale do Superba daleko. Genialny system składania oparcia tylnej kanapy jednym palcem od strony bagażnika!
~bary@rowery.wroc.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Duzo przestrzeni z przodu dla pasazera i kierowcy,z tylu troche mniej- 4 osoby podrozuja w komfortowych warunkach. Nie naleze do osob malych i dlatego tez nie rozumiem poprzedniej opini,ze auto jest dla malych japonczykow ;) Mnie przestrzeni w zupelnosci wystarcza.Przestronniej niz w RAV4 (wzrost 180 cm)
~kontakt@bogdan3.gigabox.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Wszystko byłoby OK, miejsca niby doscyć, tylko, że siedzenia przydały by się odrobinę wygodniejsze i większe siedziska. Samochód niby duży a brak miejsca nad głowami w szczególności w modelu z szyberdachem. Samochód nietuzinkowy, ale tych kilka drobiazgów skutecznie psuje ogólny obraz.
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Duża ilość miejsca dla max 4 osób , przedni fotel kierowcy dość spory wybór ustawień , pasażera niestety już ustawiany manualnie i bez możliwość zmiany wysokości, tylna cześć ma sporo miejsca , dobrze wyprofilowaną \"kanapą\"
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Przestrzeń dla pasażerów bardzo dobra (nawet wysokich). Przestrzeń kierowcy mieści się w dziale ergonomia i tam moja opinia. Również potem moja opinia dla przestrzeni dla psa w bagażniku.
~tea4u
SUV 2.3 258KM 190kW
z przodu siedzi sie wygodnie komfortowo z tylu 3 osoby nie mialy najmniejszych problemow z podroza przez kilka godzin.
~Krzysztof Chris Plucisz
SUV 2.3 244KM 179kW
Z przodu bardzo dobrze z tylu mnie nie interesuje bo pasazerow nie woze , kupilem tylko najwyzej dla dwoch osob
~Ozyrys4@hotmail.com
SUV 2.3 258KM 190kW
Bez zastrzeżeń. Długonoga rodzina bez problemu mieści się z kolanami na tylnich fotelach i nie haczy głową o podsufitkę.
~LUKTYR
SUV 2.3 244KM 179kW
Przestrzeń dla pasażerów z przodu i tyłu taka jak być powinna.Nad głowami miejsca tyle ile w samochodzie osobowym.
~Bartek
SUV 2.3 258KM 190kW
wygodna pozycja za kierownicą, auto dla 4osób dorosłych, wygodne i obszerne wewnątrz,
Mazda CX-7 SUV