Lista ocen Mazda Demio I (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dejwid
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
W samochodzie nie psuje się nic bo nie ma się co psuć. Nie jest to samochód naszpikowany bajerami, które z czasem mogą odmówić posłuszeństwa. Układ napędowy także jest prosty i jeśli odpowiednio o niego dbamy to bardzo żywotny. Z pierdół irytować może jedynie mocowanie rolety bagażnika. Mało które Demio ma całe, niepołamane mocowanie.
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
W Mazdach japońskich czy innych markach, ale prawdziwie japońskich (bo np. Mitsubishi Carisma czy Space Star I generacji to nie są japońskie auta) nie ma takich usterek, jeśli nikt wcześniej sam nie popsuł czegoś i potem naprawiał druciarskim sposobem to nie zastanie takich usterek.
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Oprócz szkody parkingowej o której pisałam wczesniej NIC nie zawiodło. Mechanik po przegladze pozakupowym ocenił, że ZERO sladów rdzy i stan bardzo dobry. Wymieniłam oczywiscie płyny i rozrząd, ale to standard przy zakupie uzywanego autka.
~Justyna
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Po zakupie wymieniałam to co zwykle sie robi, oleje, filtry, pasek rozrzadu i pompe wody bo jest przy paku niestety:), klocki hamulcowe i z niczym nie miałam problemów, nawet tej zimy jak stała na dworze odpalała bez problemu.
~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
W wieku 15-19 lat trzeba liczyć się z różnymi awariami. Tutaj głównie zamek elektryczny, szyby, żarówki. Ponadto linka sprzęgła wysuwała się i przeba było taki element (tulejkę) dorobić.
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Klema od akumulatora mi pekla, szyby dlugo sie opuszcaja, cos nie tak z linka od szyb chyba, poza tym nic sie nie dzieje
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
brak, wszystko co robiłem przez 3 lata (ok. 35000 km) w tym samochodzie to eksploatacja.
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ogólnie brak: czasami przednia żarówka się przepali albo łożysko koła zacznie dudnić.
~mazdademio
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
tylko pilnować płynów i nic się nie dzieje olej syntetyk ,filtry i tyle
Dziennik kosztów dla Mazda Demio I
9,3
8,6
~cx
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Co chwila mam problemy z elektryką. A to kierunki padają, a to bezpieczniki wywala.