Lista ocen Mazda Demio I (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Tutaj powiem tak, że jak dbasz tak masz. W tym modelu nie ma żadnych "dziwacznych" osprzętów, więc nie ma się co popsuć. Jeśli nie pęknie pasek rozrządu (choć nie jestem pewien, czy nie jest to silnik bezkolizyjny) to posiadając wszystkie płyny, oleje i filtry w odpowiednim stanie nic nas nie zaskoczy.
~lio
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
bardzo niezawodne, raz zepsuł się klakson i kilka małych odbiorników prądu w kabinie... ale to był bezpiecznik ( założony przez poprzedniego właściciela za mały) od roku założony sekwencyjny gaz - śmiga bez różnicy
~Justyna jciorga@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
z poważnej usterki to miałam nie wkleszczający sie bieg 5, ale okazało się, że w skrzyni brakowało oleju...po dolaniu wszystko jest OK nie mam żadnych problemów.
~mazdademio
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
usterek praktycznie zero na siłę wymieniłem klocki i żałuję stare były lepsze .trochę głośny ABS.no i zapala się przy 130 ale czemu -jeszcze nie wiem
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Brak usterek jak na razie. Książka serwisowa była prowadzona na bieżąco i też brak jakichkolwiek wzmianek o usterkach.
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
brak, wszystko co robiłem przez 3 lata (ok. 35000 km) w tym samochodzie to eksploatacja.
~Artur
Układ zawieszenia ...w okresie 2 lat i 55tys km autko sprawuje się swietnie
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Hmm... poki co nie mialem zadnej powaznej usterki... oby tak dalej
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ogólnie brak, ale problemem może być rdza.
~cx
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Jeśli chodzi o poważne usterki, to nic się nie dzieje.