Lista ocen Mazda Premacy I (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Użytkuję pojazd 7 lat, przejechałem nim 160 tys.km. Pojemny samochód dla 4 osobowej rodziny, praktycznie bezawaryjny. Niskie spalanie lpg ok.10 litrów na 100 km, Super autko.
~gruku
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Samochód bez rewelacji. Rdzewieje masakrycznie (nadkola, progi, i drzwi od dołu). Myślałem, że 130KM (2.0) to już trochę jest ale nie widzę różnicy z Carismą 100KM(1.6l)
~adik
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
super auto dla rodziny z małym dzieckiem dużo miejsca spory bagażnik tanie czesci zamienne jak narazje auto jest bezawaryjne przez 2 lata zrobiem 50tyś teraz jest 200tyś przebiegu
~maximus.74
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Jak dla mnie rewelacja ,auto spełnia moje potrzeby w 120%, jest przestronne,wygodne,dobrze wyposazone,dynamiczne a zarazem w miare oszczędne.no i japonska jakosc....
~toto
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Naprawdę dobre auto. Malutkie minusiki(spalanie, początki korozji, słabe wyciszenie), nie przesłaniaja wyraźnych plusów (przestrzeń, prowadzenie, niezawodność).
~aLechu
Minivan 1.8 16V 114KM 84kW
autko fajne i wygodne, na początku nie mogłem się przestawić z Volvo 850, ale trasa na urlopie zrobiła swoje, przyzwyczaiłem się i oswoiłem się już z nowym nabytkiem
~lukasz_kolodziej@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
Auto jest solidne i bezbieczne, ekonomiczne, dobrze wyposażone. Najwieksze minusy to korozja nadkoli (doświadczyłem), głośny diesel i słaby promień skrętu. Polecam głowom rodzin.
~Norbi
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Ogólnie samochód dla rodziny 2+2 super, dużo miejsca, bezawaryjny. Jakby nie te blachy to nie ma lepszego. Mechanicznie bardzo dobry samochód.
~abrams
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Ogólnie auto niezłe, ale jak na auto rodzinne słabe audio i odtwarzacz CD jako opcja. Poza tym największym mankamentem jest wszechobecna korozja.
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Auto kupiłem po poprzednim, małym autku. Generalnie przejechalem nim ponad 20 tysiecy kilometrow, jednak bylo troche ciekawostek które opisuje poniżej