Lista ocen Mazda Xedos 9 (63) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
9 2.0 V6 140KM 103kW
jeżdżę na oryginalnym zawieszeniu nic nie kombinuje oryginalne alusy i opony w zakręty wchodzi trochę miękko ale zakręt 60 st. można śmiało 120 zaliczać (sucha nawierzchnia) dobrze toleruje nasze drogi i ładnie wyłapuje dziury
~XENON
9 2.5 164KM 121kW
Bardzo czuły układ kierowniczy, ale to nie jest w żadnym wypadku minus. Zawieszenie... mam stare, ale działa jak w nowych samochodach średniej klasy jeśli chodzi o odgłos, co do wstrząsów - poprostu się płynie.
~TadeusH vel APheX :_))
9 2.5 164KM 121kW
Zawieszenie rewelacja 4WS !!!, katastrofa jeżeli jedziemy wymienic do mechanika cokolwiek, przy rozkrecaniu sukcesywnie można wymienić wszystko:-)))) ... suma sumarum to kosmos w porównaniu z innymi autami;-))) ...
~molsienowa123
9 2.0 V6 140KM 103kW
Sztywne zawieszenie, niekoniecznie na polskie drogi. Mam to szczęście, że dużo jeżdżę też po pięknych górzystych i niemieckich. Generalnie prowadzi się genialnie ten samochód, a w zakręty wchodzi jak szynobus.
~Cebool
9 2.5 170KM 125kW
Prowadzi się świetnie. Wielowahaczowe zawieszenie robi robotę. Części są średnio dostępne, ale przez 12 lat używania wiem że wszystko da się gdzieś kupić i zregenerować.
~Kowalski - Poznań
9 2.0 V6 160KM 118kW
duży duży promień skrętu, i nie zachowywała się tak pewnie jak bmw 5 na trasie chociaż 200 km/h bez problemu na autostradzie, ale z rezerwą i lekką niepewnością.
~A.G
9 2.5 164KM 121kW
Zakręty przy dużej prędkości, górskie serpętyny to coś co mazda xedos 9 uwielbia, niesamowita stabilizacja na zakrętach nawet przy pofaldowanej powierzchni.
~vince25@wp.pl
9 1.6 16V 107KM 79kW
Rewelacja! Auto jest niskie, więc trzyma się drogi jak przyklejone. Idealne połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Świetne wspomaganie układu kierowniczego.
~promyk5
9 2.0 V6 160KM 118kW
Auto po prostu płynie, choć jest sztywne i twarde. Nie bardzo twarde, ale czuć w nim sportowe zacięcie :) Na polskie dziury w sam raz :))
~eAndre
9 1.6 16V 107KM 79kW
Komfortowo i bezpiecznie, nie za miękko jak we francuzach i nie za twardo jak w helmutach. Po prostu optymalnie. Skręt kruca bomba trochę mały.
Mazda Xedos 9