Lista ocen Mercedes 190 (605)

4,1
~lisuu
W201 2.0 D 72KM 53kW
Wszystko zależy jak trafisz...zadbane modele które mają po 300-400tys km spokojnie posłużą jeszcze przez kolejne 300tys...te które oferuje w tej chwili rynek to zazwyczaj mają od 500 tys. wzwyż i tu już niestety zaczynają się kłopoty. Poza tym mercedes 190 jest na pewno autem komfortowym trwałym super niezawodnym i w dieslu oszczędnym.
~Piotrek
W201 2.0 D 72KM 53kW
Gdybym dostał w swoje ręce egzemplarz z przebiegiem ok. 100.000 km (można sprowadzić z Niemiec kolekcjonerskie sztuki), to jeździłbym z miłą chęcią, tym bardziej, że auto się pięknie prezentuje i jest cholernie wygodne i komfortowe. Prowadzi się jak bajka, (choć napęd na tył robi psikusy na zakrętach w deszczowe dni, - mimo tak małej mocy, można polecieć bokiem...). Wadą jest awaryjność i koszty napraw, same części cenowo są w miarę ok.
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
To bez wątpienia wspaniałe autu, zaprojektowane i zrobione przez najlepszych niemieckich inżynierów i to widać. Ma też coś w sobie, coś za co go bardzo lubię. Te samochody się nie psuja one sie poprostu zużywają.
~LukiPotas@interia.pl
W201 2.0 i 122KM 90kW
Opisywany egzemplarz przez 14 lat był w posiadaniu jednego właściciela,starszego pana,który bardzo szanował i dbał o swoją "Gwiazdę" :) Samochodzik przez ostatni rok pobytu w Niemczech,był rzadko eksploatowany. Oryginalny przebieg 22000tys.km. Środek dopieszczony i wygląda jak nowy.Lakier oryginalny w bardzo dobrym jak na swój wiek stanie .Autko jak na swój rocznik w świetnym stanie i kondycji.Kto raz przesiądzie sie do Mercedesa,już raczej...
~Erte
W201 1.8 i 109KM 80kW
Samochód wykonany bardzo solidnie, w wysokiej jakość materiałów. Już nie robią takich aut. Trzeba dbać o takie samochody jak Mercedes 190, bo czym będziemy jeździć za parę lat? Samochód dopracowany w każdym szczególe, widać od razu że pracowali nad nim specjaliści z dużym doświadczeniem. Solidne blachy z kilkoma warstwami lakieru, nie uginają się pod palcem:-). Samochód z czasów kiedy produkcją samochodów zajmowali się inżynierowie.
~papus
W201 1.8 i 109KM 80kW
Myślę, że to jeden z ostatnich prawdziwych samochodów z mechanicznego punktu patrząc no i nie ma co ukrywać. Jak niemcy coś zrobią to nei ma .... we wsi. Wygoda, prestiż z lekką nutą klasyki.
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Mercedes W201 to wspaniały i niezawodny samochód którego mogę polecić każdemu, zwłaszcza tym którzy zaczynają przygodę z Mercedesem. Auto mimo lat jest jeszcze prestiżowe i ma swój niepowtarzalny charakter. Następny samochód to bez wątpienie Mercedes, inny nie wchodzi nawet w grę. Czy kupił bym go jeszcze raz? Raczej już bym myślał o wyższej klasie.
~piterson
W201 1.8 i 109KM 80kW
Goraco polecam auto. Wygodne, daje poczucie wlasnej wartosci. Silniki nie do zajezdzenia. Zawieszenie rewelacyjne, super wywazony. Pali jak to mercedes sporo ale bez przesady. Jakosc rewelacyjna
~TOMCAT
W201 1.8 i 109KM 80kW
to jest autko,które w swojej klasie nie ma sobie równych,nie zamieniłbym go na żadne inne do 12,000 zł. rozejrzyjcie się na giełdach co stoi,przeważnie vw ople i fordy, dobrego technicznie kupiciemeśka i macie spokój na lata pod warunkiem że będziecie przestrzegać pewnych reguł o których on sam wam powie w trakcie eksploatacji
~Pity
W201 2.0 D 72KM 53kW
Bardzo sympatyczny samochód. Nie jest rakietą na ulicach, ale jeździ i jak się dba o niego nie zawodzi. Na pochwałę zasługują blachy, ale uwaga!!! Wszyscy kupują nowsze modele, bo szeroka listwa, bo nowszy itd. Spotkałem kilkanaście osób które mówiły że roczniki ´86 rzadziej rdzewieją niż ´92!!! I to mogę potwierdzić. U mnie prawie w ogóle nie ma rdzy gdzie u znajomego z 91 jest cały spód zeżarty. Jak się znajdzie dobry egzemplarz...