Lista ocen Mercedes 190 (605)

~dj_pirate@wp.pl (Marcin W. - Koszalin)
W201 2.6 i 160KM 118kW
Polecam wszystkim, którzy pragną mieć luksusową i bezawaryjną limuzynę za niskie pieniądze. ... to jest po prostu MERCEDES-BENZ.
3,5
~nicu
W201 2.0 E 118KM 87kW
Ogólnie auto jest super tylko nie w przypadku kiedy kupujemy zasilane mechanicznym wtryskiem - auto jest super dopóki się nic nie stanie z elektronika/mechanika wtrysku - fachowców brak, części drogie jak złoto, zamienników brak a i nieraz wymiana nie pomaga, wymieniasz pol auta po kolei a tu poprawy nie ma.
~kamil
W201 2.0 D 72KM 53kW
Auto super dla kogos kto nie dysponuje majątkiem a chce auto które bedzie wygladało bardzo łądnie i było niezawodne mój mesiu jest z roku 1985 a ludzie nie chca w to wierzyc mysla ze to 94 hehe no ale co rzeczywiscie konkretnie zadbany przebiegi w tych mercach siegaja 500.000 bez zadnego kiwniecia palcem oprócz wymiany oleju. niezniszczalny łańcuch rozrzadu który po przebiegu pół miliona można najwyżej podciagnąć. Zawieszenie jak cała reszta...
~Darrarski darrarski@gmail.com
W201 2.0 D 72KM 53kW
Ciężko znaleźć bezwypadkową 190 w stanie wartym ceny tego samochodu, która utrzymuje się na dość wysokim poziomie jak na tak stare auto. Jednak jak już znajdzie się model w dobrym stanie to można być pewnym że pojeździ jeszcze długo. W zasadzie samochód można nazwać bezawaryjnym. Oczywiście nie ma cudów i trzeba się liczyć że czas robi swoje, a jest to stary samochód. Z tego co mi wiadomo mój egzemplarz nie był garażowany, a nie ma ani grama...
~Pablo _35
W201 1.8 i 109KM 80kW
Samochód prowadzi się rewelacyjnie, jest bardzo wygodny, jazda nawet 1200 km dziennie nie jest bardzo męcząca (podobno wkłady z trawy morskiej w fotelach!). Ma się poczucie dobrej jakości - no i ten celownik na masce : ) Poza tym - fantastyczne seryjne głośniki z przodu i z tyłu, świetna jakość dźwięku bez wzmacniacza.
3,1
~Michał
W201 2.0 E 118KM 87kW
Merca kupiłem gdy miał na liczniku 173tyś km. Ile miał na prawde tylko szamani mogą wiedzieć. Przejeździłem nim 6 długich lat. Auto niestety wiekowe co można było poczuc w drobnych usterkach które doprawiały mnie do pasji. Kiedy siadła jedna rzecz było pewne że za 2 dni zacznie sie sypać co innego. Biorąc pod uwagę czas w jakim nabyłem to auto było to najlepsze posuniecie. Auto może już dla fanatyka nie na auto na codzień.
~Shejk
W201 2.0 D 75KM 55kW
nie sa to juz mlode auta ale jak na te lata bardzo dobre i godne polecenia zalezy co komu potrzebne... do szybszej, energicznej jazdy ale drozszej (wyjsciem moze byc instalacja gazowa) lepsze benzyniaki (w koncu byly tez wersje wyscigowe) a do komfortowej i ekonomicznej jazdy (bez przerobek) oczywiscie diesel.
~wallace
W201 2.0 D 72KM 53kW
Gdy chciałem kupic auto rozważałem różne marki: ford mondeo, peugeot 405, passat i MB 190. Po analizie forach dyskusyjnych, niezawodnoości i dostępności części wybrałem MB 190 D. Teraz wiem że nie załuję. Sympatycze auto o sporym komforcie, niezawodności i niewiarygodnej ekonomice spalania. To nie BMW dla dresiarza, lecz narzędzie do przemieszcania się. Następny też bedzie Mercedes tylko 124 kombi 2,5D.
~Shejk
W201 2.0 E 118KM 87kW
normalne - dobre auto! bagażnik spoko, jedynie miejsca dla pasażerów mogloby być więcej ale i tak jest ok! :) polecam tym, którzy potrzebują bezpieczny, niezawodny środek lokomocji. w wersji 2.0 to nie jest ścigacz ale kiedy trzeba to.. JEDZIEEEE..... (już sprzedałem - mialem 2 lata - w sumie autko ok i godne polecenia... sam kuilem druga 190-tke :-) tylko w dieslu i mlodsza)
~jano
W201 2.6 i 160KM 118kW
moim zdaniem doskonale wykonany silnik ogulnie bez zarzutów, moge stwierdzic z czystym sumieniem LUDZIE NIE MONTUJCIE TU GAZU !!!!!!!!!!!! To jedyny mankament tego silnika strasznie znosi instalacje gazowa. (Silnik)