Lista ocen Mercedes 190 (605)

~Anatta
W201 2.3 i 136KM 100kW
Super samochod. Jak ktos raz mial Mercedesa, to na inna marke juz nie bedzie chcial sie przesiasc. Zadne tam dresiarskie BMW lub Golfy, a fuj:-)
~misio
W201 2.0 i 122KM 90kW
Jak dla mnie 5, Mercedes za takie pieniądze (zapłaciłem za niego 4200zł) który się nie psuje bo drobnostki typu zapadnięty przełącznik można sobie naprawić samemu. Warto przy jakich kolwiek naprawach wydać troche więcej na części, oryginały są drogie ale czasami można trafić na okzję.
~simi
W201 2.0 D 72KM 53kW
Za tak niewielkie pieniadze mozna dostac bardzo atrakcyjny samochod,niezawodny na dlugie trasy jak i jazde po miescie,atrakcyjne spalanie i koszty napraw.Komfort jazdy jak i fotele na wysokim poziomie bardzo wygodnie,jak mi tesciu mowil czuc jak ten samochod plynie po naszych drogach.
~Vito Corleone, Wrocław
W201 1.8 i 109KM 80kW
Swietne auto - polecam kazdemu. Prawda jest taka, 190 to nie jest auto do scigania sie po ulicach, czy mierzeniu sie z BMW. "Strzały", czy wypadajaca "odma" to wynik zlej regulacji spalania gazu...Dobrze wyregulowana instalacja gazowa/silnik - gwarantuje niezawodnosc. CZesci tanie, nawet te nowe (choc nie wszystkie np. obudowa filtra powietrza - okolo 700 pln). Czesci nie wplywajace na bezpieczenstwo jazdy jak w/w obudowa - mozna kupic na...
~Bartek
W201 2.0 E 118KM 87kW
Auto idealne dla ludzi którym rok produkcji samochodu nie robi znaczenia. Auto z 1989 roku można stawiać spokojnie na równi z nowymi samochodami pod względem komfortu jazdy i wyciszenia. A co do niezawodności to żadne auto nowe z salonu nie równa się temu pojazdowi. Auto baaaaardzo niedocenione.
~Rech
W201 1.8 i 109KM 80kW
Auta konkurencji nie oferują nawet w połowie takiego komfortu jazdy jak mercedes. nie mówiąc już o zwrotności, która jest już wręcz legendą.
~keyser soze
W201 2.0 D 72KM 53kW
Jeżeli ktoś chce szybkie zwinne auto... to nie MB 190 D ! To jest \"osiołek\" do ciężkiej pracy. Niezawodny jak T34, zrywny jak autobus, mięciutki jak kaczuszka... po prostu fajny. Można na nim polegać.
~mb_w201@vp.pl
W201 1.8 i 109KM 80kW
Nigdy nie chciałem mieć 190. Jednak z braku wyboru w124, zdecydowałem się na ten model. Byłem mile zaskoczony (choć ciasny w środku) bardzo dobrze mi się nim porusza.
~Mariusz
W201 2.5 D 91KM 67kW
Biorąc pod uwagę praktyczną bezawaryjność,żal czytać opinii że ktoś kupuje kilkunasto letniego, najczęściej zjeźdzonego i powypadkowego mercedesa i wypisuje głupoty że mu się psuje i rdzewieje.... Jeśli ktoś kupuje pojazd za 1/10 czy za 1/15 jego wartości, to trzeba zadać sobie pytanie po co to robi i czego wymaga, bo w tej cenie to nawet rower nie będzie szałowy. Jest takie przysłowie :Gówno chłopu nie zegarek...a dla lansu to trzeba było se...

Usterki Mercedes 190

Mercedes 190 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ironfan
W201 2.5 D 94KM 69kW
Wygodne, zwrotne auto bez większych wad. Niski koszt eksploatacji choć cena zakupu z reguły wysoka. Komfort podróżowania wysoki i gwiazda na masce.