Lista ocen Mercedes GLC C253 SUV (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bigos
SUV 2.0 250 211KM 155kW
No niestety, nadal nie moge sie przyzwyczaic :( przejechalem ponad 8000km, a nadal zdarza sie mi zapomniec co jak przelaczyc, szczegolnie zestaw Audio, aby zmienic utwor z karty, to trzeba wychodzic z katalogu, wracac do glownego, wchodzi znowu do kolejnego... masakra, poza tym PAD zbyt czułu mozna cos przesunac, Nawigacja... wstukuje z liter przez gałkę :/ jakos dziwnie jest z lewej strony na nogi, mniej mijsca co zazwyczaj jes tu odwrotnie -...
~TIG_GLC
SUV 2.0 250 211KM 155kW
No niestety, może dlatego, że przesiadłem sie z VW (w mojej opinii jedna z lepszych ergonomii), ale sterownie pokrętłem nawigacji niewiele ma wspólnego z szybką nawigacją, tragiczne sterowanie zestawem Audio, lewy panel (przełączniki do szyb)na drzwiach kierowcy za bardzo wystaje w miejscu kolana, nie wszystkim można sterować z kierownicy.
~JOLANTA
Mercedes GLC
SUV 2.1 220 d 170KM 125kW
Gaśnica zamontowana pod fotelem kierowcy - czemu nie, ale jej mocowanie haczące rajstopy to już lekka przesada. Paniusia w porwanych rajstopach wysiadająca z takiego samochodu, to kiepska reklama Mercedesa.
~Subar
SUV 2.1 220 d 170KM 125kW
FATALNIE, bylem pewien ze sie wszystkiego naucze, a tu klops po 4 wiem gdzie jest glosniej, ciszej, gdzie jest ogrzewanie, sterownie z kierownicy skomplikowane, sterowanie z PADa, jeszcze gorzej, manetka do biego mi sie podoba :)
~sonicoseus
SUV 2.0 250 211KM 155kW
W mojej ocenie jak w każdym niemcu czyli dobrze. Bardzo wygodne fotele proponuję pełną elektrykę - dotyczy to również zagłówków i kierownicy. Dodatkowo dokupiłem tempomat adaptacyjny i światła ILS.
~Mario 1971
SUV 2.1 220 d 170KM 125kW
Widoczność bardzo dobra do przodu i tylu ( widoczność 360 stopni z czterech kamer w tym ta z tyłu automatycznie chowana). Boczne słupki trochę za szerokie. Lusterka boczne wystarczająco duże.
~nieznaczekApewnośćsiebie
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Problemem jest tylko wysoko osadzony kierunkowskaz. Może to utrudniać używanie go podczas szybkiej jazdy i manewrów. Mimo to zakładam, że jest tak napalony na znaczek Mercedesa, że nie interesuje Cie to :)
~Litwos
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Jest ok. Bardzo fajny jest panel dotykowy pod prawa ręka. Jednak na początku nie raz przypadkowo cos przełączyłem gdy ręka wracała z przyzwyczajenia do standardowych drążków skrzyni biegów.
~Omen
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Ergonomia typu schowki , regulacja foteli , dostęp do przycisków - bardzo dobrze. Ale poruszanie sie po menu - przeciętne. W Volvo było bardziej intuicyjnie.
~Adam
SUV 2.0 350 e 327KM 241kW
bardzo dobre spalanie 8.1 L na trasie , średnia 139 km/h miasto 9.3 L w trybie sport !!! doskonale ....
Mercedes GLC C253 SUV