Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (55) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mojepsy
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Trzy moje kolejne auta, kupione u dealera (nowe) to Ford Focus 1.8 TdCI naprawa za naprawą, po gwarancji sprzedałem, VW Passat 1.9 TDI pod koniec gwarancji wymiana skrzyni Tiptronic- sprzedałem, VW Passat B6 DSG 2.0 TDI CR - P O R A Z K A! Pół roku w serwisie, adwokat, pismo przedprocesowe i wymiana auta na nowe - sprzedałem nie odbierając z salonu. Zostałem bez samochodu.Kolega porzyczył mi swojego Mercedesa, którym już nie jeździł.I wróciłem...
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
żarówki troche czesto sie przepalają , jak nie jedna to druga, w W124 wymieniłem 1 przez 6 lat a samochód kupiłem jak miał 10 lat - aż mi sie samemu teraz nie chce wierzyć. Uwaga na świece - kłopoty przy wymianie, zapiekają się i można je urwać a potem to katastrofa. Dawać tylko fachowcom co maja doświadczenie. ja za wymiane jednej płacę 30 zl i mam święty spokój. Piszczy dmuchawa nawiewu.
~Akusagan
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
W tym wypadku Mercedes to mit, psuje się jak każdy inny samochód. To co u mnie padło: elektrozawór nagrzewnicy, klimatyzacja, zamki drzwiowe, drobna elektronika typu przyciski wewnętrznego oświetlenia, osłony podwozia (silnika i przekładni), plastikowe elementy błotników - to jest chyba najsłabszy punkt tego samochodu.Przy delikatnym uderzeniu rozsypują się w mak.
~PioTrek stuartk@op.pl
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
ostatnio to zarowki mnie wkuzyly,kontrolka sie zapali i wiem ze zaröwka z tylu ,slyszalem ze czasem ,,wtyczka´´ to przednich lamp nic mi nie skrzypi . swiatelko na przycisku od klimy czasem sie niewylancza jak wylacze nawiew a powinno zgasnac -wymienilem klakson bo jadac przez calo polske mozna go spalic na baranöw (mysle ze dostal wody i sie przeziebil)
~Mat
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Zastanawiam się, czy brak możliwości regulacji ogrzewania wpisać w drobiazgi, czy w poważne usterki. Latem grzał nieprzytomnie. po wymianie elektrozaworu było dobrze, teraz zacząl niedogrzewać lewej strony - wystarczy wejść na forum MB. To typowa usterka, łatwa do usunięcia własnymi siłami - jednak Mercedes nie kojażył mi się z grzebaniem pod maską.
~remo31@o2.co.uk
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Jestem rozczarowany iloscia drobnych awarii i nie dzialajacych urzadzen (podgrzewacz, tylna wycieraczka, termostat) Wymiana przedniej wycieraczki w servisie kosztowala majatek, przy czym nie byl to dealer mercedesa. Ta przednia wycieraczka to podobno czesto \"siadajaca\" czesc w tym modelu.
~Mietek
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Dotyczczas nie miałem żadnych problemów z tzw.drobiazgami wszystko działa bez zarzutu i mam nadzieję,że bedzie tak jak najdłużej.Jedynym drobiazgiem ,który budzi mój niepokój są na razie ledwo widoczne bardzo małe ogniska rdzy tj.na tylnej klapie i rancie drzwi przednich.
~Michallsal
Kombi T202 2.0 T 192KM 141kW
W samochodzie blisko 20 letnim na dobrą sprawę wszystko może być drobną usterką. Jestem zawsze tego zadania, że jak kto dba, ten tak ma. Ten samochód ma duszę i potrzebuje użytkownika który będzie o niego dbał i nie będzie dopuszczał do drobnych usterek.
~Krzyś
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
To jest młyn na wodę - auto ciągle trapią jakieś \"drobiazgi\", które uniemożliwiają normalną eksploatację. A to coś z ogrzewaniem (elektrozawór), a to klucz odmawia posłuszeństwa, a to coś ze światłami... Słabo jak na legendę motoryzacji...
~NiedzwiadJB
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Podświetlenie wskaźnika przebiegu kilometrów, podświetlenie konsoletu środkowej, brak ogrzewania prawego lusterka, ułamany spryskiwacz tylnej szyby. Z mechaniki to czujnik położenia wałka rozrządu oraz oringi układu paliwowego.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202