Lista ocen Mercedes Klasa E (929)

~Paweł
Mercedes Klasa E W213
Limuzyna 2.0 220d 194KM 143kW
To była miłość od pierwszej reklamy. Bardzo długo na niego czekaliśmy ale bylo warto. Wersja 220d 4 matic z praktycznie maksymalnym wyposażeniem. Pneumatyczne zawieszenie na które namówil mnie handlowiec Mercedesa jest bezbłednei potrafi przejechac bezszelestnie przez niejedną dziure. Komfortowe fotele designo - chyba najlepsze w klasie. Najdłuzsza trasa.to ok 1500km z dwoma postojami w tym jednym na tankowanie a krengoslup jakby 150km...
~dźwigu
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
bardzo wygodne auto dla 4 osobowej rodziny, choć bagażnik nieco za mały. Silnik daje radę przy niewielkim apetycie na paliwo. Auto spala około 10 l gazu, a 8,5 Pb.
~Emil.86
Sedan W211 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Dobry samochód dla oczekujących wysokiego poziomu wykonania wnętrza i cieszących się z dostojnej jazdy. Miłe zaskoczenie po poprzedniku. Jeżeli występują usterki są one prosto usuwalne i nie rujnują portfela.
~Paweł.
Sedan W211 2.7 (270 CDI) 177KM 130kW
Jestem bardzo zadowolony! Jeżdzę bardzo dużo i ten samochód mnie nigdy nie zawiódł! Jeśli wszytkie wymiany zużywających elementów robi się na bieżąco, to możemy być pewni naszego samochodu:) Nic, tylko lac do baku dobre paliwo i jeżdzić;) Wewnątrz komfort, cisza...fotele bardzo dobrze przystosowane do dłuższych tras, kręgosłup się nie męczy. Materiały które zostały użyte są najwyższej jakośći...nie porównywalnie lepsze od użytych w BMW 5 z...
~dźwigu
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Doskonałe, komfortowe i niezawodne auto, którym przejechałem przeszło 60 tysięcy km.
3,2
~mastercomp
Mercedes Klasa E W210
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Drugi raz na pewno nie kupiłbym tego auta. Co rok dokładam do niego ZA DUŻO.
~Konrad
Mercedes Klasa E W213
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Obecnie można powiedzieć, że Mercedes obalił stare opinie, że mercedes to tylko dla dziadka.
~Krystian86
Mercedes Klasa E W124
Sedan 2.5 D 113KM 83kW
Jestem pozytywnie nastawiony do tego modelu, ale natomiast żeby coś więcej powiedzieć na jego temat to poczekajmy jeszcze rok, dwa, dopiero wtedy okaże się co i jak.
~kubaff@op.pl
Mercedes Klasa E W124
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Auto jest jak czołg a może i solidniejsze, jazda to czysta przyjemność pomimo lat, słabego silnika i przebiegu grubo ponad miliona kilometrów (brakło tabelki na stronie). Moge polecić to auto wszystkim którzy lubią podróżować wygodnie i spokojnie nie martwiąc sie o awarie.
~tomek
Sedan W211 3.2 V6 (320) 224KM 165kW
Wspaniały samochód, ale tylko wtedy gdy się kupi egzemplarz w przyzwoitym stanie,, a nie trupa za 15000zł. W miarę zadbane egzemplarze zaczynają się powyżej 20000zł, ale będą miały przebieg w okolicach 400000km (to nie dużo jeśli auto było serwisowane). Tego auta w dobrym stanie nikt nie sprzedaje za grosze.
Mercedes Klasa E