Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mastercomp
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Przez 3 lata popsuło się prawie wszystko o czym można tu przeczytać. Alternator (komputer informował o za dużym napięciu - potrzebna była regeneracja), zawieszenie przód (wymiana sprężyn, amortyzatorów, wahaczy, sworzni, drążków stabilizatora), zawieszenie tył (poduszki belki tylnej, gruszki od zawieszenia nivo), pompowtryskiwacze robiłem 2x (raz zatrułem się prawie spalinami), wysiadła pompa wody, reflektory wyblakły. Auto mam z Belgii...
~dryguś
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
przez dwa lata śmigam autem zrobiłem 50000 w koło komina i czasem trasa. Nigdy mnie nie zawiódł nic sie nie dzieje tylko jak na tych światłach stoję to zamiast silnika słyszę jak go rdza wpierdziela, o autko dbam malowałem klapę bagażnika i całą prawą stronę auta, nie było tak żle ale tak estetyczniej niż zaprawki robić i czekać dalej.Żarówki z przodu raz na 3 miechy wymieniam trochę dziwne ale co tam leprze to niż silnik
~Kombi 97\' e mail : mech30@wp.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Nie zgadzam sie z opinia , ze wszystko sie w nim psuje . Jesli ktos kupil \"lipe\" to nie ma na to rady . U mnie padl wtrysk - koszt ok 1300 zl . Dzieje sie tak bardzo rzadko i choc slyszalem od czego to zalezy to nie jest to nic pewnego , wiec nie bede rozsiewal plotek :) Aha no i jeszcze czasem denerwujace zapychanie sie tylnego spryskiwacza na klapie ( Kombi ) oraz rzadko , ale niedziala wycieraczka na tylnej szybie ( kombi ) .
~Michał
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Wszystko na razie działa wszystkie guziki itp. rzeczy.Dramat to elektryka żarówek H7 przepalają się raz na miesiąc przy czym jak jedna sie spali to za tydzień pali się druga.Problemem są również swiatła stopu, mimo dobrych żarówek (u mnie) lewa strona świeci jak chce :)......z kluczyka nie da się otworzyć drzwi bagażnika.
~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Pomimo nafaszerowania pojazdu różnymi technicznymi rozwiązaniami to do tej pory bez zarzutu. A jak coś to serwisów Mercedesa w kraju nie brakuje. Mam na myśli oczywiście elektronikę bo resztę można zrobić w każdym innym warsztacie lub samemu o ile się na tym znamy i lubimy majsterkować.
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Oczywisie prawie jak w kazdym samochodzie jakies drobiazgi sie psuja. U mnie naprzyklad byly to lampki oswietlenia deski rozdzielczej oraz raczka do skladania kanapy. Teraz kanape skladam za pomoca srobokreta. Generalnie nic innego mnie nie spotkalo z drobiazgow do naprawy dlatego ocena dobra :)
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Awarie przez 60000km : złamany wahacz, łaczniki, sworzen, gruchy od nivo, końcówki, drażki, dwa razy pęknięty wąż od turbo , turbo, nieszczelna pompa, raz klocki przód i tył. Łącznie na wszystkie naprawy z częściami wydane ok 3-4tys co nie jest chyba złe na taki przebieg
~Maciej 33lat
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
troche słychać łożysko aleternatora ale jeżdze tak juz 80tys , zaświecały mi sie kiedys kontrolki od poduszki i BAS ale samo sie naprawiło odziwo ;)))) przez 80tys włożyłem okolo 2tys pln w drobiazgi typu zawieszenie , klocki , filtry itp ... to co normalnie sie wymienia
~ głupi PAWEŁ WAWA nigdy merca ihihi
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
no i sie zaczyna MERCE TO ZŁOMY NIE KUPUJCIE TEGO , ZAWSZE COS SIE PIER......... NORMALNIE ZAWSZE COŚ JAK NIE KLIMA TO ZAWIESZENIE JAK NIE ZAWIESZENIE TO WYCIEKI MOST , SKRZYNIA ,, SILNIK , ZAWIESZENIE , NORMALNIE STRACH WSIADAC AUDI BMW JEST 100 RAZY LEPSZE
~Krnąbrny rajdowiec
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Czasami padają pierdółki jakieś żaróweczki, czujniczki, inne patafiany, o czym zaraz informuje komputer, który wówczas z miejsca łapie krocie błędów, co z kolei upośledza inne pierdółki. No i czasem zawias podupadnie, ale takie nasze Polskie realia.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210