Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (70) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Tu też ciężko stwierdzić, u mnie było 280tyś, ale myślę, że z 200tyś zostało mu odkręcone. Biorąc pod uwagę większy przebieg to skrzynia ok. 6 biegówka działa dobrze i płynnie - trochę oporów stawia, ale generalnie jest dobrze. Problem miałem z jedynką, tzn jak za słabo ją wrzuciłem to potrafiła wyskoczyć podczas startu, później już pamiętałem i nie sprawiała problemów.
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
Automat sprawuje sie na piatke z plusem, dopasowuje sie do stylu jazdy kierowcy. W miescie w korkach, przy jezdzie \"podjazdowej\" polecam przejsc na tiptronic. Auto z jedynki rusza bez dodawania gazu nawet na naszych dziurawych drogach i na wzniesieniach. Dzieki temu spalanie nieco spada.
~Aleksander Pisarzak
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
praca bez większych zastrzeżeń ,ale w porównaniu z nowszymi modelami jest "dobrze". Trochę czasami za długo ciągnie na 1 lub 2 . Wsteczny ok. Dwa tryby pracy "S" standart lub "W" winnter, czyli zima- czytaj ślisko...
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Super pracuje razem z tym silnikiem. Zmienia biegi bez szarpnięć. Najwieksza zaletą jest to że ma pięć biegów, co pozwala na ekonomiczna jazdę w trasie. Ciągam bardzo często dwu tonową przyczepę i jak na razie nic jej nie jest.
~MARCIN 30LAT
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
GENIALNA SKRZYNIA AUTOMATYCZNA KTÓRA DOSTOSOWUJE SIĘ DO STYLU JAZDY KIEROWCY ZMIENIA BIEGI NIE ZAUWAŻALNIE POLECAM WYMIANĘ OLEJU CO 80 TYŚ/KM A BĘDZIE DZIAŁAĆ BEZ AWARYJNIE ALE ZLEĆCIE TO FACHOWCOWI OD MERCEDESÓW
~Jacek
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Przekroczone 650kkm i dalej jeździ, jedynie na zimnym delikatnie może szarpnąć - na ciepłym gładko. Bardzo komfortowa skrzynia 5-cio biegowa idealna też do wyprzedzania. Mi bardzo pasuje.
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Manualna 5-biegowa skrzynia biegów świetnie sprawdza się w połączeniu z tym silnikiem. Zmiana przełożeń z początku może wydać się dość toporna, ale jej głównym plusem jest jej wytrzymałość.
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Luksus - jakiego każdy powinien doświadczyć. Nie wiem po co produkuje się jeszcze manualne skrzynie biegów. Tylko trzeba pilnować olej i filtr. Skrzynie mają opinie wiecznych...
~Piasek
Kombi S210 2.4 170KM 125kW
Stary, poczciwy automat 722.6 Nie grzeszy szybkością zmian biegów ale odwdzięcza się trwałością i bezawaryjnością których dzisiejsze super-szybkie DSG itp mogą jedynie pozazdrościć.
~merc
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
problemy moga miec ci co kupili okazje od laweciarza,ktory kupil wczesniej od turka.skrzynie powinny przelaczac biegi plynnie bez wiekszego zuzycia paliwa od manuala.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210