Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (202) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 250 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Tak jak wspominalem wczesniej CISZA !! Nie słychac silnika dislowskiego, no troche mruczy przyjemnie tylko jak jakas kotka :P, Nie znam bardziej wyciszonego auta, dodatkowa przegroda w strefie silnika, wszystkie osłony ( pod silnikiem-2,skrzynia-1) wyciszenie maski.Jak sie pozamyka okna to tylko szum powietrza owiewa autko a my rozmawiamy przez tel, w tle grajaca muzyka z 8 seryjnie montowanych głosników ( badz system BOSE za dopłata...
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Samochód wyciszony jest nieźle. Ale to raczej zasługa bardzo fajnego i cichutko pracującego silnika niż samego wyciszenia. Zawieszenie jednak, przez swoją siermiężność - ciche nie jest. Mimo tego, że mój wóz ma w środku absolutnie wszystkie możliwe dodatki, skóry, bajery - to jakość wykonania wnętrza specjalnie powalająca nie jest. W wieku lat 15 potrafi to czy tamto skrzypieć i trzeszczeć.
~mar-cin
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
chyba nikt nie produkuje tak wyciszonych samochodow jak mercedes... jak sie jedzie z otwartym oknem to slychac chalasy dobiegajace od przejezdzajacych samochodow... a jak sie zamknie to jest gorzej... dlaczego?? bo jaksie zamknie okno to nic nie slychac. doslownie jak sie jedzie w dluzsza trase to mozna zasnac... po prostu ciszej niz na polu w nocy kolo ktorego nie ma ulicy
~Wojtek Werty
Sedan 2.8 193KM 142kW
Doskonałe! Ciche w środku!! Kiedy jeżdziłem Hondą Civic to przy prędkości 140 na godzinę nie dawało się rozmawiać przez telefon. A w tym samochodzie jadąć 180 na autostradzie, jest naprawdę cicho. Do podróży tym autem nadaje sie tylko muzyka poważna. W końcu to klasyczne auto a nie bmw dla łysoli. Polecam Ravel - Bolero. Najlepsza muzyka dla 8 głośników w Mercedesach:)
~pitolec
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
najbardziej slychac silnik, mogl by byc troche lepiej wyciszony .szum powietrza i opon jest malo slyszalny nawet przy predkosciach autostradowych ale wszystko psuje silnik... pasazerowie z tylu maja juz duzo lepiej . pomijajac dosc glosny silnik auto jest bardzo przyzwoicie wyciszone, w wersjach benzynowych jest bardzo bardzo dobrze.
~Krnąbrny rajdowiec
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
nie mam zastrzeżeń. Silnika praktycznie nie słychać, zauważa się jego pomruk od ok. 4000 obrotów/min. Z zewnątrz dobiega niewiele dźwięków, wrażenie izolacji od otoczenia jest, jak oceniłem na 5. Nic nie przeszkadza. przy 180 km/h można swobodnie rozmawiać, nie krzycząc.
~Lanc_71
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
W trakcie wysiłku (nabieranie prędkości) jak i we wspomnianym zakresie obr / min trochę głośny. Ale ogólnie w porządku - wszystko kwestią gustu. Najlepsze obroty dla tego silnika to 2000 obr / min - 4 bieg = 80 km/h a na 5 biegu = 100 km/h - a w środku cisza :) - auto płynie.
~kozak
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Stara konstrukcja motoru, więc anielskiej ciszy wewnątrz nie ma. Lecz jest to poziom przyzwoity. Szumy powietrza nie męczą, praca zawieszenia niesłyszalna. Na zewnątrz słychać charakterystyczne kle kle kle Mercedesa. Nowsze motory cdi już tego nie mają.
~BB
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Wyciszenie przeciętne, chociaż jak na samochód z początku 20-tego wieku można powiedzieć że doskonałe, dzisiaj w klasie średniej wyższej to standard, nie jest źle chociaż kto myśli że będzie super cicho to się zawiedzie, nie jest to poziom S-ki czy 7-ki.

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~patryk_stefan@interia.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
wyciszenie rowniez na bardzo wysokim poziomie, w srodku nie slychac nic ani pracy silinika ani innych mechanicznych dzwiekow, kiedys nawet jak ulamal mi sie tlumik to w srodku tego nei slyszalem tylko skapnalem sie po ludziach odwracajacych sie do tylu:D