Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (195) - Całokształt

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysiu
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Dobre auto dla dziadków lub taksówkarzy. Jak nie dbasz to auto się rozsypie. Gnije gdzie popadnie. Jedno zdanie które oddaje całokształt: \"Mercedes obróci się w kupę rdzy a silnik dalej będzie chodził\"
~bogdan
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jak wiadomo są problemy z korozja.Po sprowadzyniu z holandii musiałem zainwestowac w blacharke. Na szczęscie tylko powierzchownie.Samochód jest komfortowy,zwrotny,kosztował 3500euro+0płaty
~ONLY MB
Sedan 2.8 204KM 150kW
Ato idealne, godne polecenia. Wygodne, duże, komfortowe, prestiżowe. Można się jeszcze pokusić na Audi A6 albo BMW 5 ale tym pojazdom czegoś brak... A Mercedes jest Mercedes klasa sama w sobie.
~Andrzej
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Super samochód, idealny komfort na długie trasy, nawet jak jedziemy w 4-5 osób. Bardzo duży bagażnik wystarcza na tygodniowe wakacje. Komfort jazdy nie porównywalny z innymi autami. Oby jeździły jak najdłużej!
~D...
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Ogólnie zadowolony. Polecam naprawy u sprawdzonych mechaników, odpuścić sobie domowych papraków bo w moim przypadku robili więcej złego niż dobrego - a sam. do trudnych w naprawie nie należy raczej.
~strasznie zadowolony
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Bubel Jak wszystko ma w porządku a co jest rzadkością to nucę piosenkę że w życiu piękne są tylko chwile . G...no niemieckie . Wyrazy szacunku i podziwu dla posiadaczy tego modelu i nowszych.
~Drops77
Sedan 2.4 170KM 125kW
moja wersja niezbyt poularna, trudnosci z dostaniem czesci.Wydechu juz szukam rok (omijam serwisy :)) ale reszta rewelacja jak zmienie to tylko na nowszy model,bo ma ladniejsze wnetrze.
~anpart@vp.pl
Sedan 2.8 193KM 142kW
prestiż,wygoda,niezawodnoć,mercedes,elegancja. niestety początki korozji nadkoli, progów i dołów drzwi-przy lakierze akryl koszt usunięcia ok800zł, ale jednak marce nie dodaje to image´u
~omosapiens@interia.pl
Sedan 2.8 204KM 150kW
Bardzo wygodna i elegancka limuzyna. Raczej na krótkie trasy - mały bagażnik i spore zużycie paliwa. Komfort i bezpieczeństwo znacznie lepsze, niż w wielu nowych samochodach prosto z fabryki.

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Izydor Węcławowicz
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
mój egzemplarz napewno nie potwierdza obiegowej opini jaką dotychczas słyszałem o Mercedesie. Do tego dochodzi raczej niski poziom serwisów na bardzo efektownych wizualnie stacjach z logo firmy.
Mercedes Klasa E W210 Sedan