Lista ocen Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbert
Limuzyna Facelifting 200 CDI 136KM 100kW
Bardzo pewny, komfortowy, przyjemny w prowadzeniu. Lekko i delikatnie obracająca sie gruba kierownica ale układ daje czucie jezdni, jest dosć naturalny w przeciwieństwie do Audi czy starszych, gumowatych Mercedesów. Dla mnie, po kótkim przyzwyczajeniu się, idealnie. Świetnie działają też hamulce, które z uwagi na specyficzną konstrukcję hamują bardzo subtelnie nie rzucając pasażerami ale są skuteczne. Zawieszenie również komfortowe bardziej...
~Marek
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Nie dokońca na nasze drogi. Owszem, na autostardzie jest super wygodnie, auto płynie i dobrze trzyma się drogi. Na krętych drogach też ciężko się do czegoś przyczepić. Ale... jeżeli droga jest w złym stanie, co niestety jest nadal częste, pracę zawieszenia słychać aż za dobrze, jest zwyczajnie głośno i buja. Nie tego się spodziewałem po takiej klasy aucie, faktem jest, że część winy ponoszą felgi 18" - zdecydowanie za duże!
~Adam W-wa/Lodz
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Wydaje sie, ze Mercedes odnalazl 'zloty' srodek: auto komfortowo wybiera nierownosci naszych polskich drog, a gdy przychodzi nam ochota na bardziej agresywna jazde pojazd 'przykleja' sie do drogi pozwalajac na odrobine szalenstwa w zakretach czy gwaltownych manewrach na autostradzie..
~Adrian Kowal
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Świetny układ jezdny. Akurat mam wersję z pakietem AMG na felgach 19 z większym rozstawem kół., obniżone zawieszenie. Trudno jest to auto wyprowadzić z równowagi podczas bardzo szybkiej jazdy.
~RobsonWawa
Limuzyna Facelifting 250 CDI 204KM 150kW
19" trochę fałszuje odczucia , ale dzięki temu z kolei dobrze trzyma się drogi i lepiej czuje drogę na kierownicy
~Grzesiek
Limuzyna Facelifting 350 306KM 225kW
Auto nie posiada air matik ale po przesiadce ze szwedzkich marek muszę przyznać same gwiazdki precyzja i komfort.
~dawidos242005r
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Kiedy chcę mogę wcisnąć gaz do końca i nie martwię się czy nie wyniesie mnie na zakręcie
~Janusz
Limuzyna Facelifting 200 184KM 135kW
Komfort powiązany z dobrym trzymaniem w zakrętach. Przy sporych gabarytach zaskakująco zwrotny.
~Papik7
Limuzyna Facelifting 300 252KM 185kW