Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (98)

~dddddd
Furgon 316 156KM 115kW
Wygodne auto nawet bardzo komfort jazdy mistrz.Gdyby nie miał filtra cząstek to by był suoer fura.
~Szybki 74.
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Ogólnie jak narazie nic powaznego więc dobrze, silnik bardzo dobrze, jakość przeciętna.... No i dodam ze serwis to taka lekka lipa- miło i z uwaga przyjmuja auto, lecz póżniej prawie nic nie robią- jak na Serwis takiej marki to jest poniżej przeciętnej!!! Nazwy serwisu nie wymienie( dolny sląsk)!
~Kris
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Zaluje ze nie kupiłem 319 cdi tam nie ma problemow z tymi wtryskami niewiele wiecej pali a jest czym jechać.Te 316 to nie udany wynalazek zreszta tak mi powiedział kierownik serwisu MB
~marcar@marcar,pl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
zawsze kochałem merca i ze sprintera jestem zadowolony ale ostatnio vito tak dało mi sie we znaki, że kupilem sobie dodatkowo lt 35 2.5 tdi \'02 i... wiecej nie chce merca. jedyna wada a dla nie których byc może zaleta - to mniejszy prestiz jak sie podjezdża do klienta. mało pali: 8 litrow on naprawde da sie osiagnąc, sztywniejszy w koleinach a reszta paki jak w mercu.
3,8
~kmkl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
W sumie to sam nie wiem jest to mój I sprinter, i nie ukrywam, że chyba jedank nie ostani, ale napewno już nie ta generacjia czyli do 2006 roku. Mam nadzieję że te nowe spritery zasługują na swoją cenę. A pozatym jest to chyba jedyny bus z najmocniejszymi jednostaki napędowymi. Inne prównywalne busy żeby osiągnąc porównywalne parametry mają więkrzą poj. silnika od. 0,2 nawet do 0,5l., co się skoleji przekłąda na więkrze spalanie.
3,2
~tomkos
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Zastanawialiście się może dlaczego aż 80% posiadaczy tego \" cudownego \" pojazdu nie chce go już więcej znać... odpowiedz jest prosta... mercedes skończył się w 2000 roku wraz z zaprzestaniem produkcji silnika 2.9 który był klasuką gatunku i potrafił zrobić 2000000 km bez remątu. Ten jest jego dziesiątą częścią więc nawet stawierdzenie klasyka \" czuję się jak czegoś ćwierć nie odda prawdz. Silnik robilem już 3 razy i wystarczy. Apetyt na... (Silnik)
3,6
~Duch Dziadka
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
...generalnie samchod jest fajny...zrywny silnik, pakowny, i przede wszystkim reprezentacyjny...byc moze nie na ta wersje silnikowa sie skusilem...
~Mr.X
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
z czym chce i jak daleko hce to jade i nie martwie się o nic! Jeździłem starą kaczką 210D, poźniej sprinterami roczniki 97 i 99 furgon krótki,długi, lodówka i teraz jeżdże tym i naprawde puki mercedesami jeździ mi się dobrze to nie bede próbował zamieniać ich na iveco lub nowe craftery
2,6
~NieKupMerca
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
Najgorsze co można zrobić to kupić mercedesa, pierwsze wrażenie jak zaczynamy jechać to oczekiwanie kiedy coś się zepsuje, zresztą na to długo nie poczekamy, RDZA w 2 letnim aucie to skandal, gwarancją na nadwozie można wytrzeć dupę i tak bez sądu zawsze udowodnią wan że to wasza wina i każą zmywać rdzę jakimiś specyfikami.
2,8
~Marcin
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Ogólnie to beznadzieja jedna wielka , Auto potrafi dobrowadzić do białej gorączki. Mialem wczesniej sprintera tez 316 i bylo to samo , te same usterki sie powtarzają. Myslalem ze tamten był wadliwy , ale ogólnie mercedes jest jedną wielką wada. Napewno juz wiecej nie kupie mercedesa zadnego. Silnuiki CDI to najgorsze barachło jakie moze byc,
Mercedes Sprinter III Furgon